:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Policjanci przerwali próbę samobójczą 13-letniej dziewczyny

Prewencja , Policjanci przerwali próbę samobójczą letniej dziewczyny - zdjęcie, fotografia

Dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim próba samobójcza 13-latki została przerwana.

W piątek dyżurny KPP Bielsk Podlaski otrzymał informację o próbie samobójczej w Bielsku Podlaskim. Bielskim policjantom przekazano, że z okna jednego z bloków chce wyskoczyć młoda dziewczyna. Dyżurny natychmiastowo na miejsce skierował patrol policji.

W rozmowie z jednym z mieszkańców policjanci ustalili, że z mieszkania było słychać płacz dziewczyny, a następnie zapanowała cisza. Policja wezwała na miejsce karetkę pogotowia oraz straż pożarną.

Policjanci przez cały czas mieli kontakt z 13-letnią dziewczyną, próbowali przekonać ją do otwarcia drzwi. Prośby kierowane do nastolatki przyniosły pozytywny efekt. Dziewczyna otworzyła drzwi, mając okaleczone przeguby dłoni. Okazało się również, że dziewczyna jest pod wpływem alkoholu.  

Nastolatka mówiła, że ma problemy osobiste. Była nadmiernie przygnębiona, bądź nadmiernie pobudzona. 13-latka przyznała, że od próby samobójczej odwiodła ją interwencja policji. Nastolatka została przewieziona do szpitala dziecięcego.

 

Źródło: KPP Bielsk Podlaski.

Policjanci przerwali próbę samobójczą 13-letniej dziewczyny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Prewencja , Bielsk Podlaski - więcej informacji