:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego rowerzystę

Przestępstwa i Wykroczenia , Policjant czasie wolnym służby zatrzymał pijanego rowerzystę - zdjęcie, fotografia

Policjant, na co dzień pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce, podczas pobytu na terenie powiatu bielskiego zauważył nieoświetlonego rowerzystę poruszającego się na całej szerokości jezdni. Jak się później okazało, przemieszczający się jednośladem mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

We wtorek około godziny 21:00 dyżurny KPP w Bielsku Podlaskim otrzymał informacje o nietrzeźwym rowerzyście, którego zatrzymał niebędący na służbie hajnowski policjant. Mężczyzna w wieku 68 lat jechał rowerem nie posiadając żadnych elementów odblaskowych, jednocześnie większość ubrań rowerzysty była w ciemnych kolorach.

Policjant z Hajnówki zatrzymał 68-letniego rowerzystę i wezwał patrol bielskiej policji. Jak się później okazało, kierujący jednośladem mieszkaniec gminy Orla miał ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Dzięki czujności hajnowskiego policjanta nie doszło do tragedii, a rowerzysta trafił bezpiecznie do domu. Za jazdę pod wpływem alkoholu 68-letni mężczyzna będzie tłumaczył się przed sądem.

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego rowerzystę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Przestępstwa i Wykroczenia , Bielsk Podlaski - więcej informacji