:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C słabe opady deszczu

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego rowerzystę

Przestępstwa i Wykroczenia , Policjant czasie wolnym służby zatrzymał pijanego rowerzystę - zdjęcie, fotografia

Policjant na co dzień pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce, podczas pobytu na terenie powiatu bielskiego zauważył nieoświetlonego rowerzystę poruszającego się na całej szerokości jezdni. Jak się później okazało przemieszczający się jednośladem mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

We wtorek około 21:00 dyżurny KPP w Bielsku Podlaskim otrzymał informacje o nietrzeźwym rowerzyście, którego zatrzymał będący w czasie wolnym hajnowski policjant. Poruszający się rowerem 68-letni mężczyzna jechał rowerem nie posiadając żadnych elementów odblaskowych, jednocześnie większość ubrań rowerzysty była w ciemnych kolorach.

Będący w czasie wolnym od służby policjant z Hajnówki zatrzymał 68-letniego rowerzystę i wezwał patrol bielskiej policji. Jak się później okazało kierujący jednośladem mieszkaniec gminy Orla miał ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie.

Dzięki czujności i zatrzymaniu w czasie wolnym od służby przez Hajnowskiego policjanta, nie doszło do tragedii i 68-letni rowerzysta trafił bezpiecznie do domu. Za jazdę pod wpływem alkoholu mężczyzna będzie tłumaczył się przed sądem.

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego rowerzystę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się