:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Policjant z Bielska Podlaskiego zatrzymał podejrzanego podczas urlopu

Przestępstwa i Wykroczenia , Policjant Bielska Podlaskiego zatrzymał podejrzanego podczas urlopu - zdjęcie, fotografia

Bielski funkcjonariusz Policji, będąc na urlopie wypoczynkowym, zatrzymał podejrzanego o rozbój 19-latka. Młody mężczyzna usłyszał już zarzuty i za swoje czyny odpowie przed sądem.

Pod koniec września w centrum Bielska Podlaskiego kilku mężczyzn napadło wracającego do domu 26-latka. Mężczyzna stracił telefon komórkowy, pieniądze oraz markową czapkę. Straty wyceniono łącznie na ponad 1800 złotych.

Podczas czynności operacyjnych ustalono podejrzanego w tej sprawie 19-latka, mieszkającego w powiecie hajnowskim. W miniony czwartek podejrzanego zauważył będący na urlopie wypoczynkowym funkcjonariusz służby patrolowej Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim.

Mundurowy zawiadomił patrol policji, a jednocześnie obserwował 19-latka, idąc za nim około 500 metrów. Podejrzany, widząc nadjeżdżający radiowóz, wsiadł na rower i chciał jak najszybciej odjechać. Będący na urlopie policjant zatrzymał go jednak i przekazał mundurowym.

19-letni mieszkaniec powiatu hajnowskiego trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia został przesłuchany i usłyszał również zarzut rozboju. Za swoje czyny będzie tłumaczył się przed sądem.

 

Źródło: KPP Bielsk Podlaski

Policjant z Bielska Podlaskiego zatrzymał podejrzanego podczas urlopu komentarze opinie

  • gość 2017-10-10 19:32:40

    Kierowca autobusu będąc na urlopie wypoczynkowym zauważył jadący ulicami miasta autobus z którego wydobywał się dym. Wsiadł na rower i po ok .400 metrach na najbliższych światłach powiadomił kierowcę pojazdu. pomógł mu też w sprawnej ewakuacji 16 pasażerów.

  • gość 2017-10-10 19:55:46

    patrzę trollowanie poziom Expert :D

Dodajesz jako: Zaloguj się