:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Powiat bielski podpisał umowę na budowę hali sportowej

Inwestycje, Powiat bielski podpisał umowę budowę sportowej - zdjęcie, fotografia

Trzeciego lipca starosta bielski Sławomir Jerzy Snarski w imieniu powiatu bielskiego podpisał umowę na budowę hali sportowej w Bielsku Podlaskim.

Nowa hala sportowa będzie mieścić się przy I LO im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim. Budowa hali kosztuje 9 mln złotych brutto. Planowany termin zakończenia inwestycji to sierpień 2018 roku. Generalnym wykonawcą będzie firma Antex sp. z o.o. z Białegostoku.

Hala sportowa zaprojektowana została na planie prostokąta o wymiarach: 45,60 m × 32,30 m × 12 m. Przygotowane będą również miejsca dla widzów – łącznie 450, w tym 372 miejsca siedzące. Na płycie hali znajdą się pełnowymiarowe boiska do gry w piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę.

O budowie hali sportowej informowaliśmy już wcześniej, plan oraz zapowiedzi – TUTAJ!

Nowy obiekt zostanie połączony z istniejącym budynkiem szkoły. Dzięki łącznikom przejście będzie dostępne zarówno na parterze, jak i na piętrze. Hala Sportowa pozwoli również na organizację imprez kulturalnych i rozrywkowych oraz koncertów.

Źródło, fot: Powiat Bielski

Powiat bielski podpisał umowę na budowę hali sportowej komentarze opinie

  • gość 2017-07-31 08:53:02

    a w pilke nozna nie mozna bedzie grac bo zniszczy sie parkiet jak zwykle w bielsku ktos chce zniszczyc pilke noznadramat tego miasta

  • gość 2017-07-31 08:55:24

    w piłkę nożną to trzeba grać na świeżym powietrzu, a nie na hali

Dodajesz jako: Zaloguj się