:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekkie zachmurzenie

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Kiedy: 2018-03-15 , godzina: 11:00 | Gdzie: ul. 3 Maja 2, Bielski Dom Kultury

Zapowiedzi, Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - zdjęcie, fotografia

Bielski Dom Kultury i Starostwo Powiatowe w Bielsku Podlaskim zapraszają na powiatowe eliminacje 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Wydarzenie, będące świętem recytacji, ściśle powiązano z jednym z najbardziej doniosłych momentów w historii Polski – sto lat temu odzyskaliśmy niepodległość. Organizatorzy ufają, że skłoni to dojrzałych recytatorów do podjęcia prób artystycznej wypowiedzi o istotnych sprawach narodu i społeczeństwa. Nasi powiatowi mistrzowie słowa wydobędą prawdę, a także poszukają własnej interpretacji i własnego głosu w wypowiedzi opartej na rozsądnie wybranym literackim dziele – zarówno współczesnym jak klasycznym.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski służy w wymiarze edukacyjnym. Przeglądy wszystkich stopni stanowią miejsce nie tylko prezentacji, ale też rozmów i spotkań poszerzających i pogłębiających znajomość literatury, przestrzenią doskonalenia warsztatu twórczego czy budowania wspólnoty ludzi złączonych pasją pracy nad doskonaleniem ojczystego języka.

Powiatowe eliminacje 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

15 marca (czwartek) 2018 roku, godzina 11:00

ul. 3 Maja 2, Bielski Dom Kultury

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Zapowiedzi, Bielsk Podlaski - więcej informacji