:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C słabe opady deszczu

Poznaj Squlę – naukę i zabawę w jednym

Edukacja , Poznaj Squlę naukę zabawę jednym - zdjęcie, fotografia

Czy nauka może bawić? Czy dziecko podczas zabawy może przyswoić wiedzę przekazywaną w podręcznikach w szkole? Jeśli wydaje Ci się to niemożliwe, zapewne nie znasz jeszcze Squli – jedynej i największej w Polsce interaktywnej platformy edukacyjnej dla uczniów szkół podstawowych oraz przedszkolaków. Liczby mówiąc same za siebie – ponad 100 tysięcy dzieci w całej Europie i USA już pokochały naukę ze Squlą.

Nauka oczami dziecka

Tradycyjne szkoły często nie nadążają za wyobrażeniami i oczekiwaniami dzieci. Świat i nauka oczami dziecka wygląda zupełnie inaczej. Problemy z przyswajaniem wiedzy szczególnie przez małych uczniów niejednokrotnie wynikają ze sposobu jej przekazywania. Do tej pory radość i zabawa kojarzyły się dzieciom z czasem spędzonym na placu zabaw. Czy nauka również może przynosić takie skojarzenia? Owszem. Squla wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, którzy coraz częściej chcą na własną rękę wprowadzać dziecko w świat nauki, jak i samych dzieci znudzonych dotychczasowymi metodami przyswajania wiedzy. W platformie Squla nauka to wyłącznie zabawa, zagadki i element rywalizacji. Emocje oraz ciekawy system motywacyjny z nadzieją na otrzymanie prezentów, które dzieci tak uwielbiają. Program to wyłącznie quizy i gry prezentowane w jasny, przejrzysty sposób. Każda, prawidłowa odpowiedź to wirtualna moneta, które następnie zamieniają się na prawdziwe nagrody w sklepiku Squla.

Najwyższa jakość dzięki Oxford University Press

Sposób przekazywania wiedzy w niczym nie kłóci się z jej jakością. Dzięki współpracy z Oxford University Press dzieci otrzymują wyłącznie dostęp do najwyższej jakości materiałów. Zagadnienia przewidziane dla uczniów klas 1-6 szkoły podstawowej są zaś zgodne z aktualną podstawą programową. Dzięki temu nauka w domu w niczym nie różni się od nauki w szkole. Twoje dziecko zdobywa tę samą wiedzę, ale w o wiele prostszy sposób. Na postępy w nauce nie trzeba będzie długo czekać.

Kontrola kiedy tylko chcesz

Prosta forma nauki sprawia, że Twoje dziecko chętnie przystąpi do samodzielnej pracy z programem. Nie musisz na bieżąco kontrolować postępów w nauce i wspólnie przerabiać materiału. Pełną kontrolę nad tym procesem umożliwia darmowe konto rodzicielskie. Wystarczy zalogować się w systemie, by móc zmienić dane dziecka, sprawdzić na jakim jest etapie, które z przedmiotów są jego mocną stroną, a które zagadnienia będą wymagały powtórzeń i pomocy z Twojej strony. To forma wywiadówki, tyle, że w pełni pod Twoją kontrolą i kiedy tylko chcesz. Jeśli nie przekonały Cię jeszcze powyższe argumenty zapraszamy serdecznie do przetestowania 30-dniowej darmowej wersji DEMO. Możesz w niej sprawdzić poziom poszczególnych klas oraz jakość materiałów ze wszystkich przedmiotów szkolnych. Przekonaj się sam, jak nauka może dawać radość Tobie i Twojemu dziecku. Tylko teraz czeka na Ciebie wyjątkowa oferta – przy opłaceniu rocznego abonamentu otrzymasz plecak w prezencie. Wyślemy go pod wskazany przez Ciebie adres.

Poznaj Squlę – naukę i zabawę w jednym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się