:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Prowadził bez prawa jazdy i mając ponad dwa promile

Przestępstwa i Wykroczenia , Prowadził prawa jazdy mając ponad promile - zdjęcie, fotografia

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Bielska Podlaskiego, który kierując bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu doprowadził do dwóch kolizji.

Według ustaleń funkcjonariuszy do pierwszego zdarzenia z udziałem przemieszczającego się samochodem marki Audi 23-letniego mężczyzny doszło na ulicy Cypriana Kamila Norwida. Bielszczanin uderzył w zaparkowany na poboczu pojazd marki Renault, po czym pojechał dalej. Drugie zdarzenie miało miejsce na ulicy Lotniczej, gdzie sprawca uszkodził ogrodzenie jednej z posesji.

23-latek został zatrzymany, gdy na oczach poszukujących go funkcjonariuszy złamał zakaz wjazdu na jedną z uliczek. Przykuło to uwagę funkcjonariuszy i od razu zainterweniowali.

Kontrola wykazała, że mieszkaniec Bielska Podlaskiego przemieszczał się bez prawa jazdy, a także mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna przyznał się do winy. Dalszym postępowaniem w jego sprawie zajmie się sąd.

 

Źródło: KPP Bielsk Podlaski

Prowadził bez prawa jazdy i mając ponad dwa promile komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Przestępstwa i Wykroczenia , Bielsk Podlaski - więcej informacji