:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C całkowite zachmurzenie

Reforma edukacji w Bielsku Podlaskim

Edukacja , Reforma edukacji Bielsku Podlaskim - zdjęcie, fotografia

Rada Miasta Bielsk Podlaski przyjęła wynikające z reformy edukacji zmiany, które wejdą w życie wraz z początkiem września bieżącego roku. Gimnazjum Nr 1 im. Niepodległości Polski zakończy działalność 31 sierpnia 2017 roku.

Z początkiem września bieżącego roku centrala Szkoły Podstawowej Nr 5 im. Szarych Szeregów zostanie przeniesiona z budynku przy ul. Kopernika 3 do miejsca dotychczasowego Gimnazjum Nr 1 im. Niepodległości Polski czyli na ul. T. Kościuszki 21.

Przedłożony projekt zakłada, że wraz z wprowadzeniem nowego ustroju szkolnego w mieście pozostaną aktualnie istniejące szkoły podstawowe z dotychczasowymi granicami obwodów. Z dniem 1 września 2017 roku przekształcą się w szkoły podstawowe ośmioklasowe. Gimnazja będące w zespołach szkół z „podstawówkami” staną się natomiast klasami gimnazjalnymi tych szkół podstawowych.

Źródło skanów: BIP.

Reforma edukacji w Bielsku Podlaskim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się