:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Rockowy Bielsk 2018

Kiedy: 2018-07-17 , godzina: 19:00 | Gdzie: ul. 3 Maja 2, Bielski Dom Kultury

Koncerty, Rockowy Bielsk - zdjęcie, fotografia

17 lipca w Bielsku Podlaskim odbędzie się festiwal Rockowy Bielsk „Rock dla Polski”. Na scenie widowiskowej Bielskiego Domu Kultury wystąpią: ArtSquad (Polska, Bielsk Podlaski), Aterra (Polska, Ostrołęka), Divide (Niemcy) i Tornafire (Chile, Santiago).

ArtSquad to grupa funkcjonująca przy Środowiskowym Domu Samopomocy pod kierownictwem Mirosława Świryda. Działający już pod oficjalną nazwą pasjonaci cięższego brzmienia prezentują widowni klasykę polskiej sceny rockowej.

Ostrołęcka Aterra to – jak mówią sami o sobie - pół tony masy mięśniowej, megawaty energii scenicznej i pięć metalowych maszyn siejących spustoszenie. Zespół doczekał się debiutanckiej płyty zatytułowanej „All Born in Pain”.

Ponadto w ramach projektu Pomost dla Niepodległej „Rock dla Polski” wystąpią Divide z Niemiec oraz prosto ze słonecznego, górzystego i piaszczystego Chile – Tornafire.

 

Rockowy Bielsk v.2. „Rock dla Polski”

17 lipca 2018 roku (wtorek), godzina 19:00

ul. 3 Maja 2, Bielski Dom Kultury

Wstęp: darmowy.

 

Fot. facebook/Aterra.

Rockowy Bielsk 2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Koncerty, Bielsk Podlaski - więcej informacji