:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Spektakl "Księżniczka na opak wywrócona"

Kiedy: 2018-06-17 , godzina: 19:00 | Gdzie: ul. Studziwodzka 35A, Kreatywne Centrum Kultury

Najważniejsza premiera teatralna roku 2018 w Kreatywnym Centrum Kultury! "Księżniczka na opak wywrócona" w wykonaniu Teatru The M.A.S.K. na deskach Kreatywnego Centrum Kultury już 17 czerwca.

Ta oparta o XVII-wieczny utwór sztuka przywodzi na myśl szekspirowską komedię omyłek. Dochodzi bowiem do olbrzymiej omyłki. Bezpardonowa i uwodzicielska wieśniaczka Gileta (Anna Owerczuk) zostaje przez przypadek porwana przez zakochanego księcia Roberto (Piotr Śliwko). Tymczasem prawdziwa księżniczka Diana (Natalia Kuderska) jest zmuszona grać służącą swej "nieokrzesanej pani". Cała sytuacja zapętla się, gdy wszyscy przestają rozumieć, kto jest kim. Razem z iskrzącymi dialogami i lotnymi dowcipami płynie wartka akcja. Czy wyjdzie na jaw, że porwana została ogrodniczka, a nie księżniczka? Czy książę Parmy i księżniczka Mantui zaznają wspólnego szczęścia?

„Zapraszamy serdecznie wszystkich - rodziny z dziećmi, starszych i młodszych! Startujemy w niedzielę, 17 czerwca o godzinie 19:00 w Kreatywnym Centrum Kultury przy ul. Studziwodzkiej 35A” – zapraszają organizatorzy.

"Księżniczka na opak wywrócona" w wykonaniu Teatru The M.A.S.K. na deskach Kreatywnego Centrum Kultury.

17 czerwca (niedziela) 2018 roku, godzina 19:00

ul. Studziwodzka 35A, Kreatywne Centrum Kultury

Op. artystyczna: Mateusz Sacharzewski

Muzyka&światło: Mateusz Sacharzewski

Scenografia: Ada Polakiewicz

Plakat: Krzysztof Piotrowski

Obsada: Anna Owerczuk, Grzegorz Zinkiewicz, Ewa Owerczuk, Piotr Śliwko, Natalia Kuderska, Martyna Szwed, Martyna Szczurzewska, Jakub Wieremiejuk, Kamil Misiuk, Monika Gliwa, Paweł Kuczyński, Krzysztof Olejniczak.

Wstęp: cegiełka od 10 zł.

 

Źródło i fot. Kreatywne Centrum Kultury, „Pracownia fotografii”.

Spektakl "Księżniczka na opak wywrócona" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Teatr, Bielsk Podlaski - więcej informacji