:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Spotkanie z Piotrem Świetlińskim

Kiedy: 2017-02-17 , godzina: 16:00 | Gdzie: ul. Kazimierzowska 14, Miejska Biblioteka Publiczna

Zapowiedzi, Spotkanie Piotrem Świetlińskim - zdjęcie, fotografia

W piątek 17 lutego 2017 roku o godzinie 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bielsku Podlaskim odbędzie się spotkanie autorskie z Piotrem „Kotem” Świetlińskim.

Piotr „Kot” Świetliński to młody, wkraczający na lokalną scenę kulturalną, płodny artystycznie poeta. Jego największymi inspiracjami są takie nazwiska jak Rafał Wojaczek i Tadeusz Różewicz. Swoją twórczość miał okazję prezentować m.in. w Pub Blues i w Bielskim Domu Kultury.

Piotr Świetliński : „Moją inspiracją są moje emocje, doświadczenia – to, co sam przeżywam. Zawsze inspirowała mnie brutalność obecnego świata – jego bezwzględność, obojętność, którą coraz częściej widać wśród ludzi, a szczególnie wśród tych młodych” (więcej…).

Mieszkańcom Bielska Podlaskiego szerzej zaprezentował się w trakcie spotkań odbywających się w ramach projektu „Wieczorów poetyckich z Kotem”. „Kot” wspólnie z innymi młodymi twórcami wydał mini-tomik, którego treść zaprezentowana zostanie także w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Piotr Świetliński: „Niech żyje poezja!” (więcej…).

Spotkanie autorskie pod tytułem „Poezja jest dla wszystkich” w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kazimierzowskiej 14 w Bielsku Podlaskim odbędzie się 17 lutego bieżącego roku i rozpocznie się o godzinie 16:00.

Spotkanie z Piotrem Świetlińskim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iBielsk.pl

Zapowiedzi, Bielsk Podlaski - więcej informacji