:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C rozproszone chmury

Stand-up Comedy Bielsk Podlaski: Rafał Rutkowski

Kiedy: 2018-09-07 , godzina: 19:00 | Gdzie: ul. Studziwodzka 35A, Kreatywne Centrum Kultury

Rafał Rutkowski

7 września w Kreatywnym Centrum Kultury w Bielsku Podlaskim wystąpi komik, aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Rafał Rutkowski z programem „Homar z Biedronki”.

Rafał Rutkowski urodził się w Białymstoku i od wielu lat gości na scenie, aby bawić publiczność praktykując jeden z najpopularniejszych gatunków komediowych. W swoim nowym programie zatytułowanym „Homar z Biedronki” – jak podają organizatorzy wydarzenia – sprzedaje patent na żart, który nikogo nie obrazi, interpretuje erotyczne sny oraz współczuje bogatym. Opowiada również o przełomowym odkryciu w kościele, orkach w teatrze i wielkiej ojczyźnianej wojnie z Facebookiem.

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie w swoim artystycznym dorobku ma role w filmach oraz serialach (m.in. „Daleko od noszy”, „Przepis na życie”, „Planeta singli”). Od 2009 roku występował w „Rozmowach w tłoku” w ramach „Szymon Majewski Show”. Na co dzień, jako dyrektor artystyczny, ściśle związany z Teatrem Montownia.

 

Rafał Rutkowski: „Homar z Biedronki”

7 września 2018 roku (piątek), godzina 19:00

ul. Studziwodzka 35A, Bielsk Podlaski. Kreatywne Centrum Kultury

Wejściówki dostępne w przedsprzedaży za pośrednictwem serwisu biletyna.pl (30 zł) oraz w dniu występu (40 zł).

Organizator: Kreatywne Centrum Kultury, Potocka&Kozłowski prezentuje.

Fot. Facebook/Rafał Rutkowski (Agencja „Antrakt).

 

stand-up comedy bielsk podlaski: rafał rutkowski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Zapowiedzi, Bielsk Podlaski - więcej informacji