:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Stand-up Comedy w Bielsku Podlaskim

Kiedy: 2018-02-17 , godzina: 19:00 | Gdzie: ul. Studziwodzka 37, Kreatywne Centrum Kultury

Zapowiedzi, Stand Comedy Bielsku Podlaskim - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie Kreatywny Bielsk Podlaski oraz ''Potocka&Kozłowski prezentują'' zapraszają na wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie Stand-up Comedy.

Organizowane po raz pierwszy w Bielsku Podlaskim wydarzenie odbędzie się 17 lutego w Kreatywnym Centrum Kultury i rozpocznie o godzinie 19:00. Udany wieczór zagwarantują dwaj charyzmatyczni komicy – Wojtek Fiedorczuk i Michał Kempa.

Wojtek Fiedorczuk – Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Nie ma ulubionego Stand-uppera z za granicy. Natychają go Tuwim, Słonimski, Starsi Panowie, Młynarski. Cieszy go, gdy ktoś podczas jego występu rozumie o co mu chodzi. Dziękuje za chęć dowiedzenia się kim jest i zaprasza teraz w inne miejsce, bo psem poszczuje.

Michał Kempa – komik, prawnik, maratończyk. Jest komikiem, ale propaguje humor nieśmieszny i smutny. Zaczynał od występów w telewizji, sali kongresowej, czy amerykańskim Gotham Comedy Club. Potem występował i wygrywał na większości festiwali kabaretowych w kraju. Był współprowadzącym program Lubię to w TVP1. Obecnie występuje w piwnicach. Dużo biega, bolą go piszczele. Uważa się za mądrzejszego i lepiej wykształconego od pozostałych komików ze Stand-up Polska. Może nie jest bardzo śmieszny, ale jest sympatyczny. Ludzie nieustannie z zażenowaniem określają go jako gorszą wersję Andy Kaufmana, Andrzeja Poniedzielskiego czy inne gorsze wersje innych wersji. A on ciągle biega. I dalej bolą go piszczele. Nie śmieszność, subtelność i dużo Boba Dylana. Żal, żal, więcej żalu!

P.S. Jest mistrzem, absolutnym mistrzem w długich nudnawych anegdotach i ma przerost lewego kolana.

Stand-up Comedy w Bielsku Podlaskim

17 lutego (sobota) 2018 roku, godzina 19:00

ul. Studziwodzka 37, Kreatywne Centrum Kultury

Wejściówka: 25 złotych.

Rezerwacji można dokonać pod numerem 500 711 606 oraz drogą mailową: [email protected]

Zarezerwowane wejściówki należy odebrać do 10 lutego. W przypadku nie odebrania wejściówki, rezerwacja przepada.

 

Źródła: Stowarzyszenie Kreatywny Bielsk Podlaski, standuuppolska.pl.

Stand-up Comedy w Bielsku Podlaskim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Zapowiedzi, Bielsk Podlaski - więcej informacji