:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C pochmurno z przejaśnieniami

Stand-up Comedy w Bielsku Podlaskim: Rafał Rutkowski

Kiedy: 2018-03-26 , godzina: 19:00 | Gdzie: ul. Studziwodzka 35a, Kreatywne Centrum Kultury

Zapowiedzi, Stand Comedy Bielsku Podlaskim Rafał Rutkowski - zdjęcie, fotografia

Przed nami kolejne wydarzenie z cyklu „Stand-up Comedy w Bielsku Podlaskim”. Tym razem 26 marca 2018 roku na deskach Kreatywnego Centrum Kultury (ul. Studziwodzka 35A w Bielsku Podlaskim) wystąpi polski aktor telewizyjny, teatralny i filmowy Rafał Rutkowski.

Polskiej publiczności znany między innymi z serialu „Daleko od noszy”. Poza tym - dyrektor artystyczny Teatru Montownia. Specjalista od standupów i pokazów typu „one-man show”. Był nominowany do Feliksów warszawskich w 2010 r. oraz nagradzany na licznych festiwalach teatralnych. Dla bielskiej publiczności wystąpi ze swoim najnowszym programem pt. „Homar z Biedronki”.

Bilety w cenie 25 zł można już nabyć w The Barber House (ul. Mickiewicza 25) bądź w Kreatywnym Centrum Kultury (po uprzednim umówieniu się). Rezerwacji można dokonać telefonicznie (500 711 606) oraz mailowo ([email protected]). Prosimy nie zwlekać, liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Źródło: Kreatywne Centrum Kultury, facebook/Rafał Rutkowski.

stand-up comedy rafał rutkowski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się