:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C całkowite zachmurzenie

Stanisław Piotrowicz odwiedził Brańsk

W niedzielę, w ramach objazdu kraju realizowanego przez posłów PiS, Brańsk odwiedził Stanisław Piotrowicz – przewodniczący Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz członek Komisji Ustawodawczej.

Spotkanie odbyło się w sali parafialnej przy ul. Kościelnej 3. Nieduża, przykościelna sala była wypełniona po brzegi mieszkańcami Brańska i okolic. Na spotkaniu poseł Prawa i Sprawiedliwości poświęcił wiele czasu tematyce wymiaru sprawiedliwości oraz reform, które przeprowadza PiS. Pod lokalem, w którym było spotkanie, pojawili się również przeciwnicy posła Piotrowicza, którzy zaopatrzeni w transparent manifestowali swoje niezadowolenie.

„Jesteśmy konsekwentni od wielu lat. Udział w polityce postrzegamy jako służbę narodowi, służbę państwu. Żeby dobrze służyć, należy wiedzieć, czego oczekują Ci, którzy tą władzę nam powierzyli. Przede wszystkim chcemy rozliczyć się z dwóch lat sprawowania władzy w Polsce, dowiedzieć się, co sądzą o tym Polacy” – mówił przed spotkaniem Stanisław Piotrowicz.

„Chcemy również przedstawić założenia na dalszą kadencję. Mieszkańcy Brańska dowiedzieli się, że zrealizowaliśmy obietnice wyborcze, które zresztą nie wzięły się znikąd. To był program napisany przez Polaków” – dodaje poseł Prawa i Sprawiedliwości.

„Będąc w opozycji utrzymywaliśmy kontakt z Polkami i Polakami, aby dowiedzieć się, jakie są oczekiwania wobec rządzących. W polityce ważna jest wiarygodność, do tego przywiązujemy wielką wagę. Należy odbudować zaufanie do polityki i przywrócić pierwotne znaczenie temu określeniu. Chcemy, by politykę postrzegano jako troskę o dobro wspólne. Na dzisiejszym spotkaniu będziemy starać się rozliczyć z tego, co uczyniliśmy, a w szczególności z tego, że dotrzymaliśmy naszych obietnic wyborczych punkt po punkcie. A jeśli coś pozostało, to nie brakuje woli by to zrealizować” – mówił Stanisław Piotrowicz.

Stanisław Piotrowicz odwiedził Brańsk komentarze opinie

 • gość 2018-06-11 18:53:12

  No to fajnie...................

 • gość 2018-06-11 20:25:39

  Frekwencja powala! Że też on ma czelność do ludzi wyłazić!

 • gość 2018-06-11 22:35:38

  Nie traćcie więcej czasu na takich ludzi. Oni (PIS) teraz chcą wiedzieć jakie ludzie mają oczekiwania??? Ich elektorat na pewno bardzo jasny czyli 500+ MIESZKANIE+ WSZYSTKIM ZA DARMO+ NIERÓB+ ALKOHOL+ ZASIŁEK+

 • gość 2018-06-12 08:18:06

  spotkanie odbyło się w sali parafialnej.... a gdzie konstytucyjnie zapisany rozdział państwa i kościoła? Brańska to nie dotyczy??

 • gość 2018-06-12 13:19:19

  wstyd gościć taaakiegoooo towarzysza!

 • gość123 - niezalogowany 2018-06-12 16:43:51

  Niedobrze jak kościół politycznie angażuje się. Brak roztropności.

 • podlasianin - niezalogowany 2018-08-25 14:10:10

  Milcz czerwona zarazo. Na ziemi bielskiej nie masz szans zaistnieć. Tylko szczekanie i eto wsio.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Polityka, Bielsk Podlaski - więcej informacji