:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Synchro ON 2018 – Motocykliści opanowali Bielsk Podlaski

5 Maja w Bielsku Podlaskim motocykliści oficjalnie otworzyli sezon motocyklowy 2018. Impreza rozpoczęła się Mszą Świętą w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego oraz nabożeństwem w Cerkwii.

Po zakończonej mszy świętej księża poświęcili motocykle zaparkowane przed Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Następnie, ulicami Bielska Podlaskiego przejechała parada. Motocykliści zaprezentowali się mieszkańcom tłumnie zgromadzonym na trasie przejazdu.

Po zakończonej paradzie, motocykliści wrócili pod Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, gdzie trwał przygotowany przez organizatorów Piknik z wieloma atrakcjami, na przykościelnym placu można było obserwować pokaz Stuntu na motocyklu i quadzie. W międzyczasie odbywało się wiele zabaw i konkursów.

O kilka słów komentarza poprosiliśmy Michała Wojtkowskiego vice-prezesa stowarzyszenia Godboys Bielsk Podlaski. – „Imprezę oceniam na bardzo udaną. Frekwencja dopisała, jest tak dużo ludzi, aż ciężko przejść, cieszymy się z tego. Pogoda jest idealna, nie jest zbyt gorąco i wieje lekki wiaterek.”

„Nie jest to impreza tylko dla motocyklistów. Mieszkańcy z Bielska Podlaskiego i regionu przychodzą tu by obejrzeć motocykle i wspólnie się bawić.  Od miesiąca pracujemy nad przygotowaniem i rozreklamowaniem imprezy.” – dodaje Michał

Na zakończenie zapytaliśmy, czego życzyć motocyklistom w nadchodzącym sezonie: „Jak najwięcej wyjazdów i powrotów, nie zapominajmy o rodzinach i fakcie, że mamy do kogo wracać.  Warto podróżować, cieszyć się ze swojej pasji oraz zarażać ją wszystkich.” – kończy Michał Wojtkowski.

Synchro ON 2018 – Motocykliści opanowali Bielsk Podlaski komentarze opinie

  • gość 2018-05-06 09:00:37

    Przepiękna parada,coś wspaniałego.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Rekreacja, Bielsk Podlaski - więcej informacji