:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C całkowite zachmurzenie

Szkolenie z dziedziny ratownictwa na lodzie w Bielsku Podlaskim

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim wspólnie wzięli udział w szkoleniu obejmującym organizowanie i przeprowadzanie działań ratowniczych na zalodzonych powierzchniach. W pokazowej akcji udział brały dzieci, które przebywają obecnie na półkoloniach Osiedlowego Domu Kultury.

Ćwiczenia miały miejsce w Parku Aleksandra Jagiellończyka na terenie tamtejszego zbiornika wodnego. Szkolenie przybliżało procedury związanie z ratowaniem tonących w okresie zimowym na obszarach pokrytych lodem. Zakres ćwiczeń obejmował taktykę działań, wykorzystywanie specjalistycznego sprzętu, asekurację ratującego i zabezpieczenie samego ratowanego.

Część teoretyczna połączona była z wykładem na temat zagrożenia, jakie niesie za sobą czad i pożar. Prelekcja odbyła się w ramach ogólnopolskiej akcji „Czad i ogień. Obudź czujność”.

 

Źródło i fot. KPP Bielsk Podlaski

Szkolenie z dziedziny ratownictwa na lodzie w Bielsku Podlaskim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się