:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C deszcz

Tajemnice słowa – o uczuciach trochę inaczej

Gościem Oddziału dla Dzieci i Młodzieży w dniu 12 maja 2017 roku była białostocka poetka Zofia Olek-Redlarska, autorka książek dla dzieci i pracownik naukowy Uniwersytetu w Białymstoku.

W spotkaniu, które odbyło się w ramach „Tygodnia Bibliotek – 2017” uczestniczyli uczniowie klas II bielskich szkół podstawowych. Pisarka przedstawiła swoja drogę literacką, wspomniała o ważnych wydarzeniach w jej życiu, zaprezentowała tomiki poezji: „Zielone piórko”, „Portrety imion dziecięcych”, „Zadziwienia” oraz „Chmurki i humorki”. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali interpretacji wierszy w wykonaniu autorki. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Poetka obdarzona miłym, ciepłym głosem, nawiązała bliski i bezpośredni kontakt z dziećmi, potrafiła zachęcić je do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu. Na zakończenie bardzo wielu uczniów ustawiło się w kolejce po tomiki poezji i  autograf literatki. Mamy nadzieję, że to spotkanie stanie się bodźcem do częstszych wizyt w bibliotece i kontaktu z książką.

 

Źródło i fot. MBP

Tajemnice słowa – o uczuciach trochę inaczej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iBielsk.pl

Książka , Bielsk Podlaski - więcej informacji