:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Tomasz Hryniewicki 72%, Jarosław Borowski 28%. Tak wynika z naszej sondy.

Polityka, Tomasz Hryniewicki Jarosław Borowski wynika naszej sondy - zdjęcie, fotografia

Już 4 listopada bielszczanie zdecydują, kto zostanie Burmistrzem Bielska Podlaskiego. W naszej sondzie zdecydowanie wygrywa kandydat komitetu Wspólnie dla Bielska Tomasz Hryniewicki, zdobywając 72% głosów.

W sondzie głos oddało ponad pięćset osób i jest to próba podobna jak w sondażach przeprowadzanych przez pracownie badawcze. Zdecydowanym zwycięzcą jest Tomasz Hryniewicki, który zdobył znacznie ponad połowę głosów - 72%. Na urzędującego burmistrza Jarosława Borowskiego głos oddało zdobył 28% mieszkańców.

Oczywiście sonda nie odzwierciedla realnych wyników wyborczych, ponieważ należy mieć świadomość, że nie wszystkie grupy wiekowe w równiej mierze korzystają tak chętnie z Internetu. Głosowanie pokazuje jednak, że w walce o fotel burmistrza miasta Bielsk Podlaski największe szanse ma Tomasz Hryniewicki.

Zapraszamy do dalszego głosowania: czytaj więcej…

Tomasz Hryniewicki 72%, Jarosław Borowski 28%. Tak wynika z naszej sondy. komentarze opinie

  • gość 2018-11-02 20:53:30

    I bardzo fajnie, oby takie wyniki były w niedzielnym głosowaniu :) Mam nadzieję że Pan Hryniewicki zacznie coś robić w mieście. Potrzebne są nowe drogi, dobre szkoły, więcej imprez. Na szczęście dzięki bielskim firmom jest praca, no ale nic nie trwa wiecznie. Władza powinna o nas dbać i myśleć o mieszkańcach. Dla tego w niedzielę podziękujmy dla Borowskiego i wybierzmy Hryniewickiego

  • gość 2018-11-02 20:58:37

    Bielsk potrzebuje zmian potrzebuje dobrego gospodarza. Nie wiem czy Hryniewicki taki będzie. Wiem, że nie jest taki Borowski... dla tego oddam głos na Tomasza, zobaczymy jak będzie ale gorzej już chyba się nie da

  • gość 2018-11-02 21:06:31

    Hryniewicki zaprezentował program, i jako jedyny kandydat nikogo nie atakował. Bielsk potrzebuje zmian, głosujemy na Tomasza!

  • gość 2018-11-02 21:10:50

    Najmniej pozyskanych funduszy unijnych w regionie. Niestety ale bielska rzeczywistość nie wygląda dobrze... Chcemy zmian chcemy tego co jest w innych miastach.

  • gość 2018-11-02 21:14:09

    Mam nadzieję że wygra Hryniewicki. Kolejne 5 lat z panem popieranym przez PO jest nie do przejścia trzeba zmian, trzeba nowej osoby.

  • gość 2018-11-02 21:33:30

    Nic się w mieście nie dzieje. Zostaną tylko emeryci i osoby które nie mogą wyjechać. Widzicie co się dzieje w dużych firmach ludzie przyjeżdżają do pracy np. z Siemiatycz i Hajnówki i nie chcą przenieść się do Bielska bo co? Bo tamte miasta są fajniejsze. Mamy super firmy i złą władzę. Dla tego w Bielsku Podlaskim potrzebna jest zmiana. Głosujemy na Hryniewickiego!

  • gość 2018-11-02 21:45:00

    Niestety ale Bielsk popada w ruinę. Mam nadzieję, że władza się zmieni.

  • gość 2018-11-02 21:52:31

    Ja perdziu chyba strasznie mudzisz się cały dzień piszesz te wypociny HAHA

  • gość 2018-11-02 22:01:04

    Jeden i drugi kandydat to nie moja bajka, wybór pomiędzy dżumą a malarią :D Nie ma na kogo głosować. Jednak z dwojga złego wolę Hryniewickiego. Dla czego? Bo chyba bardziej zachowawczym i niesprawnym niż obecny burmistrz być się nie da. A jak wygra czas pokaże. Program ma fajny ale co dalej? Zobaczymy czy go zrealizuje.

  • gość 2018-11-02 22:08:17

    Borowski brak programu, Hryniewicki ma program. Borowski ataki na kontrkandydata, Hryniewicki 0 ataków. Wybór jest chyba prosty? :)

  • gość 2018-11-02 22:12:09

    Jest tak, że jeśli nie nastąpi zmiana na stanowisku burmistrza za parę lat nie będzie do czego wracać.

  • gość 2018-11-02 22:20:12

    To na pewno pierwsza taka kampania w bielsku.. naprawdę konkretna gra, tego w mieście nigdy nie było. Mam do wyboru albo Hryniewickiego albo Borowskiego... trójka pozostałych odpadła. Każdy chciał zmian. i nagle widzimy powrót do układu - Zwolińska popiera Borowskiego. Nagle spodobała się jednak polityka obecnego Burmistrza? Strzał w stopę, panie Borowski. Chciałem na pana zagłosować, ale nie podoba mi się to, co zaczęło się dziać - Zwolińska, brzydka kampania na facebooku, ludzie nadal dzieleni na katolickich i prawosławnych.. a i programu nadal nie widzę... wolę dać kredyt zaufania i postawić na kogoś spoza układu - na Hryniewickiego.

  • gość 2018-11-02 22:32:21

    Prawda jest taka, że tak zadłużonym miastem (32 miliony) będzie ciężko zarządzać. Doprowadził do tego obecny burmistrz. Mam nadzieję, że wygra Pan Hryniewicki i naprawdę będzie miał bardzo bardzo ciężko

  • gość 2018-11-02 23:05:58

    Pan Hryniewicki prowadził czystą kampanię i to jest DUŻY BŁĄD! Konkurencja obrzucała go błotem a on nic szacunek. Ale śmiało mógł mówić zadłużenie miasta ogromny wzrost łącznie 32 miliony! Idąc dalej najmniej funduszy w regionie. Dzielenie mieszkańców przez obecnego szefa... No nic widzimy się przy urnach. Głosujemy na Hryniewickiego

  • gość 2018-11-03 10:04:07

    A kogo powoła na wiceburmistrza?

  • gość 2018-11-04 21:25:02

    ,,A kogo powoła na wiceburmistrza?"-W.K.

  • gość 2018-11-04 23:11:34

    Borowski 60:40.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:26:38

    To ekipa T.H. oczerniala Borowskigo, kradzież banerów, hejty na stronie ibielsk, porownywanie przypadkowego zdjecia Borowskiego które zrobił nieudolny fotograf z wylansowanym w solarium Hryniewicki to niby czysta i uczciwa kampania? Dobrze że są w Bielsku jeszcze mądrzy i inteligentni ludzie i zagłosowali na właściwego kandydata.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 23:31:27

    Ibielsk ani w pierwszej ani w drugiej turze nie trafiliście z wynikami sondażu

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 00:20:35

    Och och produkt markrtingowy T. H. jednak przerżnął. Tak to jest panie R. Stracone pieniądze. A rok pracy w placy.

  • Andy - niezalogowany 2018-11-05 04:12:03

    I tak kończą lanserzy, panie H. byles 4 lata radnym bezradnym i podczas kampanii bzdury o możliwościach samorządu mówiłeś. Widac bylo, że brakuje ci wykształcenia, jak to mówią chlop z wiochy wyjdzie, ale wiocha z chlopa nie i zawsze sloma z butów wystaje. Masz jeszcze 5 lat, aby popracować nad sobą i zrob w końcu pożądane wyższe wykształcenie.

  • gość 2018-11-05 07:11:31

    Wiadomo o co chodziło i chodzi w Bielsku jak mówimy o lokalnych wyborach.Prawosławni przeciw katolikom.Nawet w którejś cerkwi duchowny w czasie mszy mówił żeby głosować na Borowskiego , bo jak będzie burmistrz z PiS to nie będzie komu bronić prawosławnych.Pytam tylko bronić przed czym, chyba że przed samymi sobą bo nie zawsze czują się obywatelami Polskimi.

  • gość 2018-11-05 08:08:52

    Ksiądz w kościele też mówił o wyborach, choć w ewangelii nie było o tym ani słowa. ŁYSO ci teraz portalu sponsorowany ibielsk, a może itomasz? Ale że ibielsk dołączył do propagandy tvp? Tego się nie spodziewałem.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 09:06:57

    Zawsze tak było i będzie w tym mieście bo Bielsk to matecznik białorusinów.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 11:23:33

    Niestety Bielsk jest takim miastem ,że spawy narodowościowo-wyznaniowe zawsze będą miały wpływ na stosunki międzyludzkie bielskiego społeczeństwa.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 17:34:18

    Ktoś na i bielsk nieźle nabijał głosy. Wasza strona powinna sie nazywać ihryniewicki.pl