:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Tomasz Hryniewicki DOBRA PRZYSZŁOŚĆ DLA BIELSKA PODLASKIEGO

Polityka, Tomasz Hryniewicki DOBRA PRZYSZŁOŚĆ BIELSKA PODLASKIEGO - zdjęcie, fotografia

Bielsk Podlaski wymaga działań:

Bielsk to piękne wielokulturowe miasto, w którym mieszkają dobrzy i mądrzy ludzie. Jednak brakuje mu dynamizmu jakiego potrzebują mieszkańcy. Wiem o tym, ponieważ mieszkam tutaj już wiele lat. Bielsk to miejsce o które warto walczyć i dla którego warto działać. Wierzę, że przez moją działalność w roli burmistrza, my bielszczanie, będziemy żyli w mieście z dobrą infrastrukturą i płacami spełniającymi potrzeby mieszkańców.

Czego teraz brakuje dla Bielska Podlaskiego?

Wiele. Przede wszystkim tego na co takiej miasta jak Hajnówka czy Siemiatycze pobierają pieniądze z UE. Te miasta zainwestowały w energię słoneczną, drogi i rekreację. W naszym mieście brakuje amfiteatru miejskiego na miarę potrzeb mieszkańców oraz sprawnego i czynnego basenu odkrytego. Obecny Burmistrz nie zajął się tymi sprawami z należytą starannością. Śmiem twierdzić że stanowisko burmistrza jako organ władzy samorządowej  „nie działa”, a jeśli „działa” to bardzo słabo.

Co jest najważniejsze dla burmistrza?

Najważniejsze zadanie to dbać, aby każdy bielszczanin wieczorem miał więcej w portfelu niż miał rano. Ważne jest aby robił to własną pracą. Ważne jest aby do tej pracy mógł pojechać dobrą drogą (nie taką jakie mamy teraz) i mógł po pracy odpocząć korzystając z dóbr miasta takich jak na przykład zalew. Wielu z naszych młodych mieszkańców wyjeżdża do szkoły lub na studia do takich miast jak Białystok, czy Warszawa. Moim zadaniem jest, aby ci młodzi wykształceni ludzie chcieli wracać do Bielska, tutaj pracować i zakładać rodzinę. Uważam, że przy dobrym burmistrzu byłoby to możliwe.

Co poza pracowitością i determinacją uważa Tomasz Hryniewicki za największy atut?

Szczerość. Trzeba szczerze mówić o problemach naszego miasta. Nie można naprawiać naszego miasta zamiatając pod dywan problemów. Musimy stworzyć miastu markę taką, aby mieszkańcy podobnych miast zazdrościli nam, że mieszkamy w Bielsku i jesteśmy bielszczanami.

Jak Tomasz Hryniewicki może udowodnić, że to co mówi jest prawdą?

Jestem ojcem rodziny. Musiałem dbać o nią i zarabiać na jej utrzymanie. Uważam, że burmistrz jest właśnie takim „ojcem rodziny”. Burmistrz musi pracować i rozwiązywać spory, musi być wyrozumiały i dbać byt miasta. Bielsk to miasto wielu religii, nie możemy doprowadzić do sytuacji, w której będziemy znów podzieleni. Będąc burmistrzem jestem gwarantem spokoju i rozwagi a przede wszystkim dynamicznego rozwoju Naszego miasta oraz poprawy jakości życia mieszkańców.

Skąd weźmie Pan pieniądze na realizację obietnic wyborczych?

Brańsk stać na budowę zalewu z zewnętrznych pieniędzy, Ja również postaram się o dofinansowanie. Wiem, że nasze miasto może być piękne i przyjazne mieszkańcom, będąc burmistrzem jestem w stanie dokonać tego. Sąsiednie miasta potrafią pozyskiwać fundusze na drogi lokalne czy modernizację szkół. W swojej pracy przyświeca mi jeden cel Bielsk Podlaski musi stać się miastem przyjaznym oraz atrakcyjnym, zarówno dla mieszkańców jak i osób, które chciałyby przyjechać do Naszego miasta.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Tomasz Hryniewicki DOBRA PRZYSZŁOŚĆ DLA BIELSKA PODLASKIEGO komentarze opinie

  • gość 2018-11-02 20:24:16

    No i super! Trzymam kciuki panie Tomku, w końcu ktoś odpowiedni na te stanowisko i ktoś, kto chce dobrze dla mieszkańców miasta! 4 listopada - wybór tylko jeden!

  • gość 2018-11-02 20:28:10

    kolejne lata układu Borowski - Zwolińska? no ile można... mam dość, naprawdę, oddam głos na Hryniewickiego, mimo że z ideologią mi nie po drodze.

  • gość 2018-11-02 20:31:04

    niech borowski się już schowa... miasto zadłużył, sobie nabrał ile mógł, zmian żadnych nie widać, firmy z Bielska znikają, a on jeszcze kolejne podziały tworzy...

  • gość 2018-11-02 20:31:10

    Bardzo mądre słowa Panie Tomaszu! Głosuję na Pana 4 listopada zmieniamy Bielsk na lepsze

  • gość 2018-11-02 20:33:54

    podoba mi się program pana Tomasza (w przeciwieństwie do pana B który nawet programu nie ma...). Czas zmienić to miasto, Bielsk zasługuje na normalność.

  • gość 2018-11-02 20:36:09

    Że firmy uciekają z bielska to przesada, jeszcze na szczęście nie uciekają ale zgadzam się pierwsze ruchy już się zaczęły jedna z największych firm przeniosła swoje biura do Białegostoku i co z tego wynika? Ludzie tam pracujący też się przeprowadzili... Dla tego powinniśmy głosować na świeżość i brak podziałów! Mam nadzieję że Burmistrzem zostanie Pan Hryniewicki

  • gość 2018-11-02 20:39:04

    pierwszy raz w życiu zagłosuję na człowieka z prawicy, ale 4 listopada mój głos ma Hryniewicki :)

  • gość 2018-11-02 20:41:20

    Hryniewicki jest przynajmniej szczerym i dobrym człowiekiem,a Borowski? Wystarczy obejrzeć profil Koalicji Bielskiej i już człowiek widzi, jacy to są ludzie!! Tylko hejt i usuwanie komentarzy..

  • gość 2018-11-02 20:43:27

    Nie chce kolejnych lat tkwić w mieście gdzie rządzi Borowski... mam nadzieję że 4 listopada się to zmieni

  • gość 2018-11-02 20:45:09

    Wybieram ROZWÓJ, głosuję na HRYNIEWICKIEGO!

  • gość 2018-11-02 20:46:36

    z dwojga złego lepszy Hryniewicki niż Borowski. Panie Borowski, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, pokonanym.. ;)

  • gość 2018-11-02 20:50:43

    co roku widzę pana Tomka na kweście na cmentarzu. W wigilię przebiera się za świętego Mikołaja i odwiedza biedne rodziny z prezentami. Prawdziwy społecznik. Tacy ludzie powinni rządzi, z sercem na dłoni dla innych.

  • gość 2018-11-02 20:51:40

    Borowski kandyduje dlatego, że chce dokończyć to co zaczął... komedia!! za parę lat Bielsk będzie zadłużony na ponad 30 milionów!!! Ludzie otwórzcie oczy!!

  • gość 2018-11-02 20:55:43

    Tomek, weź to wygraj po prostu! Dla dobra wszystkich!

  • gość 2018-11-02 21:02:55

    To na pewno pierwsza taka kampania w bielsku.. naprawdę konkretna gra, tego w mieście nigdy nie było. Mam do wyboru albo Hryniewickiego albo Borowskiego... trójka pozostałych odpadła. Każdy chciał zmian. i nagle widzimy powrót do układu - Zwolińska popiera Borowskiego. Nagle spodobała się jednak polityka obecnego Burmistrza? Strzał w stopę, panie Borowski. Chciałem na pana zagłosować, ale nie podoba mi się to, co zaczęło się dziać - Zwolińska, brzydka kampania na facebooku, ludzie nadal dzieleni na katolickich i prawosławnych.. a i programu nadal nie widzę... wolę dać kredyt zaufania i postawić na kogoś spoza układu - na Hryniewickiego.

  • gość 2018-11-02 21:11:26

    Pan Tomasz ma program, chce zmian, jest inteligentny, dobry, wypowiada się baaardzo dobrze i, no nie oszukujmy się, ma wygląd, niesamowicie przystojny mężczyzna. Wolę oglądać tego człowieka niż obecnego burmistrza. Głosowałam i zagłosuję 4 listopada.

  • gość 2018-11-02 22:11:19

    Tak Zwolińska popiera Borowskiego,bo nadal będzie vice. Dochodzi jeszcze jedna osoba.Kolejny kandydat do dobrego stołka były wójt Orli. Też trzeba znaleźć etacik,i mówią ,że to może być drugi vice .Potrzeba nam ludzi tak kręcących i tych, których inni mieli dosyć.Uważąm żę już wystarczy.

  • gość 2018-11-02 22:30:54

    zmiana jest konieczna, musimy zrobić wszystko bo miasto było nareszcie przyjazne! Pan Hryniewicki musi zostać burmistrzem.

  • gość 2018-11-02 23:06:23

    Mądry człowiek! Głosujemy!

  • gość 2018-11-03 08:57:11

    Hryniewiccy to najstarszy ród tej ziemi. Zawsze dobrze jej służył.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-03 10:00:58

    Zgadzam sie w 100 procentach z przedmowcami. Tez zaglosuje na pana Tomasza. Bo co wyprawia koalicja, to ... szkoda slow. A najbardziej oburzajacy, jest wpis na fb, przez czlonka rodziny pana Jaroslawa.

  • Jurek - niezalogowany 2018-11-04 08:36:43

    Mam nadzieje ze zarobki tez beda wieksze bo za 2 tys młodzi pracować nie będą