:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -4°C pochmurno z przejaśnieniami

Tur Basket Bielsk Podlaski 66:70 Księżak Łowicz

W sobotę 7 października KKS Tur Bielsk Podlaski przegrał pierwszy domowy mecz w sezonie 2017/2018. Spotkanie przebiegało wyrównanie, jednak bielszczanie ulegli czterema punktami gościom z Łowicza.

Najwięcej punktów dla bielszczan zdobył Łukasz Kuczyński – 19. Pierwsza kwarta przebiegała bardzo wyrównanie (18:17), ale to zawodnicy Tura na minutową przerwę schodzili z punktem przewagi. Jeszcze lepsza dla zawodników z Bielska okazała się natomiast druga kwarta (19:13), podczas której bielszczanie realnie prowadzili grę oraz popełniali mało błędów w obronie.

Drugą połowę zawodnicy Tura rozpoczęli z 7-punktowym prowadzeniem. Jednak to początek trzeciej kwarty zaczął rzutować na późniejszą grę oraz konieczność gonienia rywali. Zawodnicy z Łowicza po czterech dobrych akcjach prowadzili jednym punktem. Kamil Zakrzewski wykorzystał wówczas czas na żądanie i minuta rozmowy z trenerem poprawiła nieco grę. Bielszczanie po trzeciej kwarcie schodzili na przerwę z jednopunktową stratą (48:49).

W ostatniej kwarcie zawodnicy Tura zdecydowanie ulegli gościom z Łowicza. Słaby początek, gorsza skuteczność, błędy w wyprowadzanych akcjach – to główne problemy bielszczan w ostatniej części gry. Goście, sukcesywnie zdobywając przewagę, ostatecznie wygrali 66:70.

„W dzisiejszym meczu zabrakło rozsądku, może chłodnej głowy. W końcówce popełniliśmy dużo łatwych strat. Nie możemy w czwartej kwarcie podawać zawodnikom w ręce” – mówi Kamil Zakrzewski, trener KKS Tur Bielsk Podlaski.

„Nie wiem, z czego wynikał początek trzeciej kwarty. Zespół cały czas mnie zaskakuje. Pamiętamy niedawny mecz ze Stalową Wolą, w nim mieliśmy podobną sytuację. Dzisiaj na trzecią kwartę powinniśmy wyjść normalnie skoncentrowani. Wygrywając 7 punktów, tracimy 8 punktów z rzędu. Nie wiem, czym to jest spowodowane” – kończy Kamil Zakrzewski.

Tur Basket Bielsk Podlaski 66:70 Księżak Łowicz komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się