:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C słabe opady deszczu

Tur Basket Bielsk Podlaski 73:89 MUKS Hutnik Warszawa

W sobotnim meczu, bielszczanie na własnym parkiecie ulegli gościom z Warszawy. O wyniku przesądził słaby początek i końcówka meczu.

Bardzo słaba pierwsza kwarta, która bielszczanie przegrali 8 do 24 sprawiła że większą część meczu trzeba było gonić wynik. Drugą i trzecią kwartę wygrali zawodnicy z bielska 21:17 oraz 22:17. Po trzech częściach gry zawodnicy Tura przegrywali 51:58 i mogli myśleć o wygranej w końcówce. Jednak goście w końcówce nie pozwolili na rozwijanie akcji bielszczan i ostatecznie wygrali mecz 89:73.

W sobotnim meczu istotną kwestią były rzuty za 3 punkty. Ten element gry ewidentnie nie wychodził zawodnikom z bielska, przy pięciu próbach jedyną trójkę w meczu rzucił Mateusz Bębeniec.  Bezskutecznie pięciokrotnie za 3 próbował również rzucić Łukasz Kuczyński, cztery nieudane próby miał również Jakub Sienkiewicz. Łącznie zawodnicy Tura za trzy punkty próbowali rzucać 20 razy, udało się to jedynie raz. Statystyka gości wygląda zupełnie inaczej, posiadają 31 prób rzutów za trzy, przy 10 celnych trafieniach.

Na boisku najlepszym z bielszczan był Łukasz Kuczyński, który spędzając na boisku 32 minuty rzucił 18 punktów. 14 punktów zdobył również rozgrywający Sylwester Kus.

Po 12 kolejkach Tur Basket Bielsk Podlaski z siedemnastoma punktami na koncie zajmuje szóste miejsce w Tabeli. Warta zauważenia jest dobra pozycja Żubrów Białystok którzy zdobywając 19 punktów plasują się na 3 miejscu w tabeli.

Tur Basket Bielsk Podlaski 73:89 MUKS Hutnik Warszawa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się