:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Tur Basket wygrywa z silną drużyną z Kielc

Po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu zawodnicy bielskiego Tura zwyciężyli z gośćmi z Kielc. Bielszczanie przegrywali przez większą część meczu, jednak dobra końcówka pozwoliła na zwycięstwo.

W bielskim zespole punktowali prawie wszyscy. Najlepszy na boisku był Łukasz Kuczyński, który zdobył 17 punktów i 8 zbiórek w obronie. Na boisku dobrze zaprezentował się również Marcin Marczuk, zdobywając 15 punktów, 2 zbiórki w obronie i 3 asysty. Jego dwa celne rzuty za 3 punkty pozwoliły również odskoczyć drużynie Tura w końcówce, a w konsekwencji wygrać to spotkanie.

„To nie było łatwe zwycięstwo. Przez trzy kwarty drużyna z Kielc prowadziła, dopiero w ostatniej wyszliśmy na prowadzenie. Udało się wygrać dzięki dobrym akcjom całego zespołu, wykańczanym przez Łukasza Kuczyńskiego” – rozpoczyna Kamil Zakrzewski, trener KKS Tur Basket.

„Na każdej pozycji zastanawiam się, kogo wystawić w pierwszej piątce. Obecnie mam 10-ciu zawodników mogących wyjść w podstawowym składzie. W tym meczu po dobrze przepracowanym tygodniu Eryk Zielińko, wychodząc w pierwszej piątce, rozegrał bardzo dobry mecz. Walczył bardzo dobrze w obronie, powstrzymywał najlepszego strzelca przeciwników” – mówi trener.

Marcin Marczuk w końcówce spotkania rzucił dwie celne trójki, które pozwoliły odskoczyć drużynie Tura.  „Te dwa rzuty były bardzo istotne. Na szczęcie Marcin zostawił siły na końcówkę spotkania. Dzięki tym trójkom mogliśmy odskoczyć i wygrać” – dodaje Kamil Zakrzewski.

Tur Basket wygrywa z silną drużyną z Kielc komentarze opinie

  • ARO - niezalogowany 2017-11-08 22:17:49

    Co za durny tekst. Może TUR i wygrywa ale nie ma nigdzie podanego wyniku a to przecież najważniejsze

Dodajesz jako: Zaloguj się

Koszykówka , Bielsk Podlaski - więcej informacji