:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Tur Bielsk Podlaski wygrywa z Promieniem Mońki

W meczu 10. kolejki IV ligi grupy podlaskiej Tur Bielsk Podlaski pokonał Promienia Mońki 2:0. Na listę strzelców wpisali się Piotr Kosiński i Szymon Pęza.

Wynik rozgrywanego przy ul. E. Orzeszkowej meczu otworzył w 25. minucie Piotr Kosiński, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego Patryka Niemczynowicza i głową umieścił piłkę w siatce. Niestety ta sytuacja przebiegła w taki sposób, że zakończył on udział w zawodach. Bramkarz gości przy próbie interwencji dosłownie powalił bielskiego środkowego obrońcę i ten był zmuszony opuścić plac gry. W jego miejsce zameldował się Kacper Falkowski.

Na kolejną bramkę przyszło czekać aż do 86. minuty. Tym razem na wysokości zadania stanął Szymon Pęza, uderzając zza pola karnego, płasko i przy samym słupku. Dla Pęzy było to pierwsze trafienie w tym sezonie.

Na kolejne ligowe spotkanie Tur Bielsk Podlaski uda się do Białegostoku, gdzie podejmie tamtejszy MOSP. Mecz rozegrany zostanie 6 października. Początek o godzinie 15:00.

Tur Bielsk Podlaski – Promień Mońki 2:0 (1:0)