:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Kiedy: 2018-09-26 , godzina: 16:00 | Gdzie: Bielsk Podlaski, Stadion Miejski ul. E. Orzeszkowej 19

Zapowiedzi - Sport, Bielsk Podlaski Termalica Nieciecza - zdjęcie, fotografia

26 września 2018 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim przy ul. E. Orzeszkowej 19 Tur Bielsk Podlaski zmierzy się z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach centralnego Pucharu Polski.

W minionym sezonie Tur Bielsk Podlaski zdobył Puchar Polski na szczeblu Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. W finałowym spotkaniu bielski klub pokonał Olimpię Zambrów 4:3 (czytaj więcej…). Poza nagrodą pieniężną w wysokości 30 tysięcy złotych, bielska drużyna zagwarantowała sobie prawo do gry w Pucharze Polskim na szczeblu centralnym.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza to klub założony w 1922 roku, występujący obecnie w pierwszej lidze. Rok temu drużyna z Niecieczy pierwszy raz w historii klubu grała w Ekstraklasie. Jednak po pierwszym sezonie spędzonym w najwyższej klasie rozrywkowej spadła z bilansem 9 wygranych, 9 remisów oraz 19 przegranych meczy.

Niewątpliwie jest to jeden z najcięższych rywali, z jakim przyjdzie rywalizować bielskiej drużynie w ostatnich latach. O awansie do kolejnej rundy Pucharu Polski zdecyduje jeden mecz rozegrany w Bielsku Podlaskim.

Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza komentarze opinie

  • gość 2018-09-18 14:51:10

    Chyba o 16??????????????????????

Dodajesz jako: Zaloguj się

Zapowiedzi - Sport, Bielsk Podlaski - więcej informacji