:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PIŁKA NOŻNA, coraz bliżej - zdjęcie, fotografia
18/06/2017 02:20

Tur Bielsk Podlaski po bramkach Mateusza Jakubowskiego i Karola Kosińskiego wygrał na własnym stadionie z Warmią Grajewo 2:0. Tym zwycięstwem klub postawił pierwszy krok w kierunku awansu do III ligi.

Spotkanie niemalże przez cały czas utrzymywane było w dynamicznym tempie i obie ekipy prezentowały przybliżony poziom. Przez znaczny okres czasu mecz rozgrywał się w środkowej strefie, a samą grę, zarówno gości, jak i gospodarzy, można było określić jako stanowczą walkę o każdą piłkę.

Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu sytuacji bramkowych. Jedna z tych nielicznych nastąpiła w 17 minucie, kiedy Mateuszowi Jakubowskiego z zabójczą precyzją na strzał głową dośrodkował Krystian Kulikowski. Oprócz tego groźne sytuacje tworzyli Karol Kosiński i Mateusz Nakielski.

Drugie czterdzieści pięć minut przebiegało podobnie jak te pierwsze. W stwarzaniu sytuacji bramkowych znów lepszy był bielski zespół, ale problemem było wykańczanie akcji. Z okolicy siódmego metra od bramki rywali przestrzelił Mateusz Nakielski, ale okazji sam na sam nie wykorzystał rezerwowy Łukasz Popiołek.

Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Karol Kosiński. Akcję rozpoczął od prostopadłego podania pomiędzy obrońców Warmii Paweł Łochnicki i piłka trafiła do wybiegającego w tempo Łukasza Pawluczuka. Środkowy napastnik Tura do końca holował futbolówkę przy nodze, a następnie, mając przed sobą wyłącznie bramkarza gości, odegrał ją na bok do Karola Kosińskiego, który umieścił ją w pustej siatce.

 

Tur Bielsk Podlaski – Warmia Grajewo 2:0 (1:0)

Jakubowski 17’

K. Kosiński 90+2’

Tur Bielsk Podlaski:

12 Patryk Sidun

17 Krystian Kulikowski – żółta kartka

8 Karol Car

3 Przemysław Koźlik

6 Andrzej Kosiński

13 Andrzej Lewczuk (kpt.)

10 Paweł Łochnicki

7 Karol Kosiński

14 Paweł Zawadzki

 (18 Łukasz Popiołek 68’)

11 Mateusz Jakubowski

 (20 Daniel Daniłowski 87’)

2 Mateusz Nakielski

 (9 Łukasz Pawluczuk 76’)

 

 

 

Tur coraz bliżej III ligi komentarze opinie

  • gość 2017-06-18 11:06:19

    Gratulacje i o to właśnie chodziło, w następnym sezonie 3 liga, nie możecie tego zmarnować - Dziękujemy!!!!

  • gość 2017-06-18 11:18:46

    w poprzednim sezonie było o krok od awansu na ostatniej prostej wys-maz nas wyprzedził a teraz jest cudownie, mecz z warmią moim zdaniem przesądził o awansie. Brawo!

  • gość 2017-06-18 12:05:32

    i tak dalej! kilka wzmocnień i 3 liga nasza!

  • Gość - niezalogowany 2017-06-18 13:13:17

    I tak dalej! Ostatni mecz i wygrywamy ligę!

  • Gość - niezalogowany 2017-06-18 13:15:03

    Gratulacje, powodzenia nastepnym razem !!

  • Gość - niezalogowany 2017-06-18 14:02:47

    Już niedługo 3 liga !!!

  • gość 2017-06-18 14:06:23

    Kilka wzmocnień? A skąd na nie pieniądze? Przecież klub jest biedny, jak mysz kościelna. Ale fakt - w Kolnie też trzeba zagrać na maksa, nie ma co Wissie odpuszczać. Zwłaszcza, że pewnie w Grajewie wygra, bo zobaczcie w opisie meczy na stronie Warmii - jest wzmianka, że Grajewo chce pomóc Szczuczynowi...

  • Gość - niezalogowany 2017-06-18 14:58:43

    Tylko że 3 liga to nie taka prosta sprawa. Z takim składem tam nie powojujemy. Wiadomo będzie można walczyć ale wtedy pewny spadek czeka

  • Gość - niezalogowany 2017-06-18 19:06:12

    Juz zaczyna się gadanie że skład za słaby czy coś... Jest dobrze bo panowie PRAWIE wywalczyli 3 ligę! Więc szacunek skoro tak dobrze grają to powinni grać w 3 i tyle! Do boju gratulacje za to!

  • gość 2017-06-18 21:13:43

    Wszyscy żyją już tą 3 ligą a jeszcze jeden ciężki mecz pozostał, naprawdę lepiej nie nastawiać się za mocno bo może być różnie....

  • gość 2017-06-19 07:38:33

    Tu nie rozchodzi się żeby Tur w tej lidze trzeciej został!!! Jak chłopy awansują to se pograją!!! A co do pieniędzy... no ludzie!!! Klub i Urząd mieli czas żeby się przygotować!!!

  • gość 2017-06-19 13:58:10

    Jak Grajewo chce pomóc Szczuczynowi jak to są dwa bardzo rywalizujące ze sobą kluby.

  • gość 2017-06-19 17:42:01

    Tak Grajewo będzie chciało pomóc jak Hajnówka dla Bielska, niech nikt w to nie wieży 3 liga jest nasza!

  • gość 2017-06-20 11:54:32

    Jeszcze tydzień i będzie 3 liga !!!

  • gość 2017-06-20 15:49:58

    Proponuję poczytać stronę Warmii, gdzie z każdego meczu jest relacja tekstowa. Tu cytat z ostatniego meczu z Turem: "81' W drugiej połowie nasz zespół gra o niebo lepiej. Zawodnicy zmotywowani informacją o prowadzeniu WISSY Szczuczyn w meczu z PUSZCZĄ Hajnówka bardzo chcą odebrać punkty TUROWI i pomóc w awansie do III ligi zespołowi ze Szczuczyna." Myślę, że bliska odległość (tylko 15 km) sprawia, że zawodnicy obu zespołów znają się doskonale i może chcą aby awans pozostał w regionie. Oczywiście nikt nie mówi o podkładaniu się, ale wystarczy, że Warmia grająca już o nic wystawi w ostatnim meczu kilku rezerwowych, albo po prostu zagra na luzie. Dlatego w Kolnie trzeba zagrać na 100% bo awans jest w nogach naszych zawodników. W ubiegłym sezonie się nie udało, teraz jesteśmy o krok od historycznego sukcesu.

  • gość 2017-06-21 15:52:18

    Liczcie na siebie, a nie na Warmię!! Przed nami ostatni mecz sezonu, który w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 zagramy na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie z WISSĄ Szczuczyn. Goście mają jeszcze cień szansy na awans – muszą wygrać z WARMIĄ i liczyć na potknięcie TURA w Kolnie w meczu z broniącym się przed spadkiem ORŁEM. Niestety, nasz zespół przystąpi do tego spotkania w poważnie osłabionym składzie. Kontuzji na rozgrzewce przed meczem z TUREM doznał Maksym Mirva i jego udział w meczu z WISSĄ wydaje się być mało prawdopodobny. Na dodatek za żółte kartki otrzymane w Bielsku Podlaskim pauzować w sobotnim meczu muszą Krzysztof Gieniusz i Marcin Arciszewski. Brak trzech podstawowych zawodników w składzie WARMII sprawia, że WISSA jest zdecydowanym faworytem spotkania. Szczuczynianie grają równo i niezwykle ofensywnie. Nie zdarzały się im tak poważne wpadki jak naszemu zespołowi. W 29 meczach WISSA zdobyła rekordową ilość aż 116 bramek! Jesienne spotkanie obu zespołów niespodziewanie wygrała jednak WARMIA 1:0. WISSA na pewno pała żądzą rewanżu i tylko uważną grą, walką i determinacją możemy przeciwstawić się szczuczyńskiej ofensywie.

  • Gość - niezalogowany 2017-06-23 21:37:24

    Można gdzieś na żywo śledzić wyniki z ostatniej kolejki?? Oczywiście chodzi o mecze w Kolnie i Grajewie.

Dodajesz jako: |

PIŁKA NOŻNA, Bielsk Podlaski - więcej informacji