:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Tur de Bielsk 2018

Kiedy: 2018-06-17 , godzina: 12:00 | Gdzie: ul. Elizy Orzeszkowej 19, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Tur de Bielsk

Jeszcze przez trzydzieści dni potrwają zapisy na VI Tur de Bielsk. Organizowana przez Bielską Inicjatywę Rowerową sportowo-rekreacyjna impreza odbędzie się 17 czerwca.

Na rowerzystów czekają dwa dystanse: Maraton MTB o długości 42 km oraz skierowany do dzieci i młodzieży Mini Maraton o długości 12 km. Dla tych, którzy w mniejszym stopniu stawiają na wynik przygotowano rodzinny przejazd w czysto rekreacyjnym znaczeniu.

W tym roku nastąpią drobne zmiany w systemie klasyfikacji. Poza indywidualną open oraz kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn, wprowadzono ranking drużynowy.

Zapisy na VI Tur de Bielsk prowadzone są w formie elektronicznej, za pośrednictwem strony elektronicznezapisy.pl. Na stronie umieszczony jest również szczegółowo objaśniający wydarzenie regulamin. (więcej...)

Sportowo-rekreacyjna impreza w Bielsku Podlaskim, ale i nie tylko, cieszy się sporym zainteresowaniem. Przypomnijmy, że realizowana jest w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2018 jako projekt „III Noworoczny Bieg Tura, VI Tur de Bielsk, IV Półmaraton Bielski”.

VI Tur de Bielsk

17 czerwca (niedziela) 2018 roku, godzina 12:00

Start i meta: ul. Elizy Orzeszkowej 19, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku Podlaskim.

tur de bielsk, bielsk podlaski - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Zapowiedzi - Sport, Bielsk Podlaski - więcej informacji