:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Tur minimalnie słabszy od Sokoła

Tur Bielsk Podlaski uległ Sokołowi Aleksandrów Łódzki 0:1. Bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Sebastian Kobiera.

Spotkanie rozgrywane na stadionie miejskim w Bielsku Podlaskim było dość wyrównane i gdyby nie bramka gości w samej końcówce, trudno byłoby wskazać drużynę wyraźnie lepszą.

Od początku spotkania drobną przewagę miał Sokół Aleksandrów Łódzki. Jednak zawodnicy gości dopiero w osiemnastej minucie stworzyli sytuację, którą zakończyli strzałem w światło bramki. Szansy na otwarcie wyniku nie wykorzystał Kamil Żylski. W dalszej części pierwszej połowy nieco więcej z gry mieli gospodarze, ale nie potrafili tworzyć dobrych okazji strzeleckich.

Obraz drugiej odsłony meczu niespecjalnie uległ zmianie i w dalszym ciągu piłkarze obu zespołów mieli problemy z dochodzeniem do sytuacji bramkowych. Zawodnicy Tura Bielsk Podlaski najlepszą okazję stworzyli na kwadrans przed zakończeniem regulaminowego czasu gry. Andrzej Kosiński z bocznego sektora posłał długą piłkę na dalszy słupek, gdzie czekał Paweł Drażba. Bielski napastnik uderzył głową i bramkarz gości – mający dotychczas niewiele pracy – musiał interweniować, wybijając piłkę na rzut rożny.

Jedyna bramka padła w pierwszej minucie doliczonego czasu gry za sprawą Sebastiana Kobiery. Atakujący Sokoła dopadł do piłki po lekkim zamieszaniu w polu karnym gospodarzy i uderzył na długi słupek, nie dając najmniejszych szans Patrykowi Sidunowi.

Tur Bielsk Podlaski – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 (0:0)