:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C pochmurno z przejaśnieniami

Tur MOSiR Bielsk Podlaski – Włókniarz Białystok

Kiedy: 2017-05-06 , godzina: 14:00 | Gdzie: ul. Elizy Orzeszkowej 19, stadion

Zapowiedzi - Sport, MOSiR Bielsk Podlaski Włókniarz Białystok - zdjęcie, fotografia

6 maja o godzinie 14:00 na stadionie przy ul. Elizy Orzeszkowej 19 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Turem MOSiR Bielsk Podlaski i Włókniarzem Białystok.

Sobotnie, odbywające się w ramach dziesiątej kolejki III ligi kobiet grupy podlaskiej spotkanie dla zawodniczek klubu z Bielska Podlaskiego będzie ostatnim, jakie rozegrają na własnym stadionie. Piłkarki Tura MOSiR stoją przed szansą przedłużenia efektownej passy – na pięć rozgrywanych w Bielsku Podlaskim spotkań, wygrały wszystkie.

W ogólnym rozrachunku Tur MOSiR Bielsk Podlaski jest liderem ligowej tabeli. Zawodniczki w dziewięciu spotkaniach zgromadziły 21 punktów. Na drugiej pozycji znajduje się Akademia 2012 Suwałki, tracąc w porównaniu do liderek trzy oczka, zaś trzecią zajmuje najbliższy rywal, czyli Włókniarz Białystok z dorobkiem dziesięciu oczek. Tabelę zamyka Ekosport Białystok.

W bieżących rozgrywkach Tur MOSiR z Włókniarzem mierzył się trzykrotnie. W dwóch spotkaniach lepsze były zawodniczki bielskiego zespołu, wygrywając w meczach pierwszej i czwartek kolejki odpowiednio 3:0 i 2:0. Gospodynie sobotniego spotkania słabsze były w ostatnim rozgrywanym pomiędzy obiema ekipami meczu. W siódmej kolejce przegrały na wyjeździe 2:0.

 

Tur MOSiR Bielsk Podlaski – Włókniarz Białystok komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iBielsk.pl

Zapowiedzi - Sport, Bielsk Podlaski - więcej informacji