:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Tur odpada z Podlaskiego Pucharu Polski

Piłka Nożna, odpada Podlaskiego Pucharu Polski - zdjęcie, fotografia

W meczu rozgrywanym w ramach 1/8 finału Podlaskiego Pucharu Polski Tur Bielsk Podlaski przegrał z Krypnianką Krypno 0:2.

Na to spotkanie trener bielskiego zespołu Paweł Bierżyn do gry od pierwszej minuty oddelegował kilku graczy, którzy dotychczas nie zdołali zebrać zbyt wielu minut. W podstawowej jedenastce wybiegli m.in. Daniel Daniłowski, Damian Szklarz i Adrian Wasilewski. Pomiędzy słupkami stanął kompletny debiutant – Damian Plisiuk.

Rywale potężny cios zadali w 35. minucie. Bierna postawa defensorów Tura sprawiła, że w dobrej sytuacji strzeleckiej znalazł się Krystian Czerech i strzałem w krótki róg otworzył wynik spotkania. Wynik całego meczu ustalił w ostatniej minucie doliczonego czasu gry Patryk Kaczyński.

Krypnianka Krypno – Tur Bielsk Podlaski 2:0 (1:0)