:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PIŁKA NOŻNA, pewnie pokonał Promień Mońki - zdjęcie, fotografia
iBielsk 19/08/2019 12:12

Po bramach Karola Kosińskiego (dwie), Patryka Niemczynowicza i Patryka Stypułkowskiego Tur Bielsk Podlaski pokonał Promień Mońki 4:1. Honorowe trafienie dla gości zanotował Piotr Bondziul.

Bardzo dobre spotkanie, zakończone wysoką wygraną – piłkarze bielskiego zespołu, w 2. kolejce IV ligi grupy podlaskiej, odnieśli pewne zwycięstwo. Bielszczanie przez całe spotkanie grali wysokim, ofensywnym ustawieniem i kreowali dużą ilość okazji bramkowych.

Pierwsza dogodna sytuacja przytrafiła się już w 11. minucie, gdy w polu karnym rywali padł Karol Kosiński. Sędzia główny wskazał na jedenasty metr, a piłkę ustawił Krystian Kulikowski. Bocznemu obrońcy Tura ten strzał nie wyszedł i Kamil Dobreńko – bramkarz Promienia – uchronił swój zespół przez utratą bramki, broniąc również dobitkę Patryka Niemczynowicza.

Wszystko zgodnie z planem poszło za to w 24. minucie.  Kolejna szybka akcja zaowocowała bramką dającą prowadzenie gospodarzom. Wynik otworzył Karol Kosiński. Kilka minut później Kosiński celebrował swoje drugie trafienie, wykorzystując rzut karny. Tur był w gazie i 37. minucie było już 3:0. Na listę strzelców wpisał się Patryk Niemczynowicz.

W drugiej odsłonie meczu gra nieco się wyrównała, ale wciąż lepsze wrażenie sprawiali bielszczanie, którzy bardzo szybko zanotowali kolejne trafienie. Bramkę zdobył Patryk Stypułkowski w charakterystycznym dla siebie stylu – mocnym strzałem, poprzedzonym rajdem w pole karne przeciwnika. W kolejnych minutach gospodarze nieco oddali inicjatywę i swoje momenty mieli przyjezdni. Ich entuzjazm szybko blokował świetnie dysponowany tego dnia Damian Plisiuk. Bielski bramkarz jednak skapitulował. W 70. minucie idealnie z rzutu wolnego przymierzył Piotr Bondziul i tym samym ustalił wynik spotkania.

Tur Bielsk Podlaski – Promień Mońki 4:1 (3:0)

K. Kosiński 24., 28. (k.), Niemczynowicz 37., Stypułkowski 51. – P. Bondziul 70.

Tur Bielsk Podlaski: Damian Plisiuk - Krystian Kulikowski, Piotr Kosiński, Karol Car, Rafał Kulikowski - Patryk Stypułkowski (74. Sylwester Gronowski ), Andrzej Lewczuk, Patryk Niemczynowicz (74. Damian Szklarz), Karol Kosiński, Szymon Pęza - Michał Walczuk (63. Daniel Daniłowski).

Promień Mońki: Kamil Dobreńko - Damian Purta, Jarosław Sujeta, Marcin Purta, Krzysztof Klim, Adrian Citko, Patryk Pawełko (67. Paweł Gnidziejko), Łukasz Godlewski (67. Kamil Pawełko), Patryk Poliński, Piotr Bondziul, Kacper Głódź (46. Jakub Chojnowski).

Tur pewnie pokonał Promień Mońki komentarze opinie

• gość 2019-08-19 19:12:32

Z takimi wynikami miasto powinno honorowo rozwiązać Tura, podpisać umowę z Jagiellonią i utworzyć u nas sekcję młodzieżową Jagi. Przynajmniej będzie jakiś poziom futbolu a nie ta padaka co jest obecnie. Z czysto finansowego punktu widzenia dalsze istnienie Tura nie ma żadnego sensu ekonomicznego. Sport to biznes jak każdy inny. Jak się nie opłaca to po co non-stop dokładać do interesu?

• gość 2019-08-19 23:19:16

Ktoś bardzo nie lubi Tura.Ciekawe czy był choć raz na meczu ?

• gość 2019-08-20 12:28:18

facet uciekl z choroszczy nie bierze lekow i nachodzi go trudno kazdy moze tu pisac wiec nic nie poradzimy

• gość 2019-08-20 20:51:29

Nie byłem na meczu tura bo szkoda mi kasy na oglądanie żenady. Wolę sobie kupić piwerko.

• Gość - niezalogowany 2019-08-21 07:37:14

Tylko na meczu tura nie ma biletówy, wiec wypij sa dwa piwerka i obejrzyj lige mistrzów w tv.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

CMC CITY Media Communications sp. z o.o. z siedzibą w Cypryjska 2G 02-761, Cypryjska 2G