:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C całkowite zachmurzenie

Tur przegrywa z Ursusem

Tur Bielsk Podlaski Paweł Łochnicki

W ostatnim wyjazdowym spotkaniu tego sezonu Tur Bielsk Podlaski przegrał z Ursusem Warszawa 0:2.

Mecz przebiegał w bardzo spokojnym tempie. Zawodnicy obu zespołów prezentowali ścisłą dyscyplinę taktyczną, stawiając na wolne i bardzo rozważne rozgrywanie piłki.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Najbliżej otworzenia wyniku był w 17. minucie Maciej Prusinowicz. Błąd we własnym polu karnym popełnił Piotr Kosiński, który przy próbie wybicia skiksował i piłka trafiła pod nogi zawodnika Ursusu. Na szczęście bielski obrońca szybko naprawił swoją pomyłkę i zablokował uderzenie Prusinowicza.

Drugą część spotkania nieco lepiej rozpoczęli zawodnicy Tura. W 55. minucie po rzucie rożnym głową uderzał Patryk Niemczynowicz, a w 62. minucie rezerwowy Łukasz Popiołek uderzył w słupek.

Pierwsza bramka padła w 66. minucie. Z rzutu rożnego płasko dograną w pole karne piłkę przejął Maciej Mąka i bardzo pewnym strzałem pokonał Macieja Kowalskiego. Jedenaście minut później, po podręcznikowo przeprowadzonym kontrataku, na listę strzelców dopisał się Paweł Wolski. Gracz Ursusu Warszawa wykończył sytuację, którą – tak właściwie – sam sobie wykreował, ponieważ zaraz po jej przyjęciu indywidualnie popędził skrzydłem. W ostatnich minutach gospodarze jeszcze przycisnęli, ale w bramce bardzo dobrze bronił Maciej Kowalski.

 

Ursus Warszawa – Tur Bielsk Podlaski 2:0 (0:0)

Mąka 66’

Wolski 71’

Tur Bielsk Podlaski:  1 Maciej Kowalski – 15 Adam Radecki, 5 Piotr Kosiński (20 Szymon Pęza 71’), 13 Andrzej Lewczuk,  - 17 Krystian Kulikowski, 10 Paweł Łochnicki (16 Paweł Zawadzki 71’), 7 Karol Kosiński, 8 Patryk Niemczynowicz, 6 Andrzej Kosiński – 11 Marcin Fiedorowicz (18 Łukasz Popiołek 60’), 9 Rafał Babul (19 Maciej Zieniewicz 86’).

iii liga. tur bielsk podlaski - komentarze opinie

  • gość 2018-06-10 07:17:26

    ,,Wojciecha Kowalskiego."- Maciej Kowalski,-????????????????

  • gość 2018-06-10 17:03:36

    roch kowalski

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka Nożna, Bielsk Podlaski - więcej informacji