:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Tur przegrywa z Warmią

Piłka Nożna, przegrywa Warmią - zdjęcie, fotografia

Tur Bielsk Podlaski z pierwszą porażką. W wyjazdowym spotkaniu podopieczni Pawła Bierżyna ulegli Warmii Grajewo 3:0.

Mecz pierwotnie miał się odbyć 5 września, lecz z powodu ulewy, jaka wystąpiła w Grajewie został przerwany po pierwszej połowie (wynik 0:0). Wczoraj obie drużyny dograły zaległe 45. minut i zdecydowanie lepsi byli gospodarze, którzy po trafieniach Łukasza Domurata (dwie bramki) i Marcina Arciszewskiego pewnie zwyciężyli 3:0.

Po 6. kolejkach Tur Bielsk Podlaski zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli. Bielszczanie kolejne ligowe spotkanie rozegrają u siebie, a ich rywalem będzie trzecia siła rozgrywek – Sparta Augustów. Mecz odbędzie się 15 września (sobota). Pierwszy gwizdek o godzinie 16:00.

Warmia Grajewo – Tur Bielsk Podlaski 3:0 (0:0)