:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Tur remisuje z MKS Ełk

Tur Bielsk Podlaski zremisował z MKS Ełk 0:0.

Niedzielne spotkanie było dość wyrównane. Oba zespoły miały swoje lepsze i gorsze momenty. Wprawdzie zabrakło bramek, a strzały w światło bramki można było policzyć na palcach jednej ręki, ale na pewno nie brakowało emocji.

Remis oznacza przede wszystkim jedno – Tur zakończył fatalną serię porażek. Sama gra także uległa znacznej poprawie, choć w dalszym stopniu szwankuje dokładność podań i łączność pomiędzy pomocą a atakiem.

Bielscy piłkarze na mecz oddelegowani zostali z defensywnym nastawieniem, co jednak nie przeszkodziło w przeprowadzeniu kilku odważnych ofensywnych akcji. Część z nich kończyła się strzałami na bramkę. Swoich sił spróbowali m.in. Łukasz Popiołek i Michał Zieniewicz. Gra Zieniewicza szczególnie zasługiwała na obserwację, ponieważ zdaje się, że to właśnie on może być brakującym elementem w układance.

Tur Bielsk Podlaski może nie wspiął się na wyżyny umiejętności, ale na pewno zaczął przypominać zgraną ekipę, w której każdy wie, co ma robić. Ostatecznie więc pozostawił po sobie dobre wrażenie.

 

Tur Bielsk Podlaski - MKS Ełk 0:0

Tur Bielsk Podlaski:

1 Patryk Sidun

17 Krystian Kulikowski

15 Adam Radecki

4 Tomasz Porębski

6 Andrzej Kosiński

16 Dawid Ostaszewski

 (11 Paweł Drażba 68’)

13 Andrzej Lewczuk (kpt.) – żółta kartka

10 Paweł Łochnicki

19 Maciej Zieniewicz

18 Łukasz Popiołek

7 Karol Kosiński

 (9 Marcin Fiedorowicz 72’)

Tur remisuje z MKS Ełk komentarze opinie

 • gość 2017-10-17 14:43:32

  I CO HEJTERZY??????????? JUŻ TRENERA ZWALNIAĆ NIE TRZEBA???????? ŻAL MI WAS!!!!!!!

 • Gość - niezalogowany 2017-10-18 06:03:15

  Trzeba i to szybko tylko nie ma komu tego zrobic. Prezes przepadl bez wiesci i malo kogo obchodzi co sie dzieje. Jedna jaskolka wiosny nie czyni a od Legii znow przywioza czworke albo szostke w plecy

 • Bielscy Kibice - niezalogowany 2017-10-18 12:11:33

  PEŁNE POPARCIE DLA PAWŁA BIERZYNA! CH W D HEJTEROM!

 • gość 2017-10-18 12:38:02

  masz racje czas na zmiany nie mamy ataku brak nakiela pawluczuk w mielniku a drazba skacze jak na sprezynach jest przynajmniej z czego sie posmiac na meczu a co do bielskich kibicow poslychaj misiu co sie mowi na trubunach sadza chuje na prezesa i trenera ot tyle bielscy'' kibice;

 • gość 2017-10-18 13:50:47

  W Legii Dominik Nagy (pomocnik) przesunięty do zespołu rezerw. No to w sobotę 6 przywiozą.

 • gość 2017-10-18 23:15:44

  co na trybunie sądzą??? gdzie zasiada grono ekspertów po 50-tce? spoko. PAWEŁ BIERŻYN MA PEŁNE WSPARCIE PRAWDZIWYCH KIBICÓW!!! anomimowo w komentarzach mądrzy jesteście??? wstyd dla was powinno być coś takiego pisać!!!

 • Anty Gość - niezalogowany 2017-10-23 12:37:41

  O jej, co się stało... Wcale nie przywieźli z Legii worka goli, a nawet zdobyli punkt w starciu z zawodnikami grającymi w reprezentacjach swoich krajów. I do czego tu się przyp...? Co tu skrytykować? Jak żyć??!! No bielskie marudy i nieudaczniki! Do dzieła! Nie upadajcie na duchu! Zawsze możecie zażądać awansu do ekstraklasy! :P

Dodajesz jako: Zaloguj się

Piłka Nożna, Bielsk Podlaski - więcej informacji