:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

Tur uległ Polonii

Piłka Nożna, uległ Polonii - zdjęcie, fotografia

Wynikiem 4:2 zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy Polonią Warszawa i Turem Bielsk Podlaski. Na listę strzelców bielskiego zespołu wpisali się Karol Kosiński i Marcin Fiedorowicz.

Pierwsza bramka na stadionie przy ul. Konwiktorskiej padła w 21. minucie za sprawą Karola Kosińskiego. Niespełna dziewięć minut później mieliśmy remis. We własnym polu karnym faulował Mateusz Maliszewski i sędzia wskazał na jedenasty metr. Rzut karny na bramkę zamienił Krystian Pieczara. Bielski obrońca za te nieprzepisowe zagranie obejrzał natomiast żółtą kartkę. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy Polonia zdobyła drugą bramkę, ale interweniującego w bramce Macieja Kowalskiego faulował Krystian Pieczara i trafienie nie zostało zaliczone. Za to przewinienie atakujący Polonii został upomniany żółtą kartką.

Po dziewięciu minutach od wznowienia gry gospodarze objęli prowadzenie. Na 2:1 trafił Marcin Kluska. W 65. minucie gracze popularnych „czarnych koszul” podwyższyli bramkową przewagę. Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Krystian Pieczara i po rykoszecie piłka znalazła drogę do siatki. Od tego momentu gra nieco się uspokoiła, ale ten stan nie utrzymywał się zbyt długo i obie ekipy znów zaczęły grać bardziej odważnie. W 72. minucie Patryka Niemczynowicza zastąpił Marcin Fiedorowicz i zmiana ta okazała się być bardzo trafioną, ponieważ jedynie osiem minut wystarczyło, aby bielski atakujący wpisał się na listę strzelców. Na dziesięć minut przed końcem gry wynik spotkania wynosił 3:2. Tur, choć próbował, nie potrafił tworzyć akcji, które realnie pozwalałyby na doprowadzenie do remisu. Ostatnie słowo należało do gospodarzy. W 90. minucie wynik spotkania ustalił Tomasz Chałas.

Polonia Warszawa – Tur Bielsk Podlaski 4:2 (1:1)