:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C całkowite zachmurzenie

Tur w finale okręgowego Pucharu Polski

Łukasz Popiołek Tur Bielsk Podlaski

Wynikiem 2:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy Turem Bielsk Podlaski i Ruchem Wysokie Mazowieckie. Na listę strzelców bielskiego zespołu wpisali się Łukasz Popiołek i Karol Kosiński.

Piłkarze Tura obie bramki zdobyli w pierwszej części spotkania. Na 1:0 w 21. minucie trafił Łukasz Popiołek, który celnie uderzył zza pola karnego po długim słupku. Druga bramka padła w 43. minucie. Dośrodkowanie ze skrzydła w pole karne posyłał Andrzej Kosiński, do piłki dopadł jego brat – Karol i bramkarz Ruchu Kamil Dobreńko znów wyciągał piłkę z siatki.  Gospodarze odpowiedzieli na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Honorowego gola z rzutu karnego zdobył Piotr Faszczewszki.

Spotkanie finałowe zaplanowane jest na 30 maja. Rywalem Tura Bielsk Podlaski będzie Olimpia Zambrów, która po rzutach karnych pokonała ŁKS Łomżę (dog. 2:2, k. 5:4).

Ruch Wysokie Mazowieckie – Tur Bielsk Podlaski 1:2 (0:2)

Faszczewski 86’ (k.)                     Popiołek 21’

K. Kosiński 43’

Ruch Wysokie Mazowieckie: Kamil Dobreńko - Rafał Kujawa (Arkadiusz Sawicki 46’), Kamil Stankiewicz, Piotr Faszczewski, Paweł Brokowski - Patryk Stypułkowski, Karol Janik, Karol Styś (Michał Grochowski 75’), Andriej Karbowski - Adrian Mleczek, Michał Poduch (Piotr Bondziul 60’).

Tur Bielsk Podlaski: Mirosław Dziedzic - Adam Radecki, Tomasz Porębski, Piotr Kosiński - Dawid Ostaszewski (Paweł Zawadzki 79’), Paweł Łochnicki, Maciej Zieniewicz (Rafał Babul 46’), Patryk Niemczynowicz (Szymon Pęza 90’), Andrzej Kosiński - Karol Kosiński, Łukasz Popiołek (Marcin Fiedorowicz 77’).

Żółte kartki: Adrian Mleczek, Andriej Karbowski, Patryk Stypułkowski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Tomasz Porębski, Karol Kosiński, Patryk Niemczynowicz (Tur Bielsk Podlaski).

Czerwona kartka: Andriej Karbowski (Ruch Wysokie Mazowieckie, druga żółta w 89. minucie).

okręgowy puchar polski. tur bielsk podlaski w finale - komentarze opinie

• Gość - niezalogowany 2018-05-10 11:39:06

Zacznijmy rozgrywać a nie pałować wszystko z obrony, bo naprawdę nie za ciekawie to się ogląda Turze... wynik OK, awans jest ale cienka gra

• Gość - niezalogowany 2018-05-10 14:44:25

Radecki tylko do tyłu albo faja i stoi zamiast biegać malina podobnie grał porębski sie rlzkręcł za miesiąc ich nie ma