:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C rozproszone chmury

Warta i Tur dzielą się punktami

Piłka Nożna, Warta dzielą punktami - zdjęcie, fotografia

Wysokim remisem 3:3 zakończyło się spotkanie pomiędzy Wartą Sieradz i Turem Bielsk Podlaski.

Pierwsi prowadzenie objęli gracze Warty. W 11. minucie z okolicy 30 metra pięknym uderzeniem popisał się Łukasz Mitek i nie dał szans bielskiemu bramkarzowi. Na odpowiedź gości nie trzeba było zbyt długo czekać. W 17. minucie zamieszanie w polu karnym rywali wykorzystał Rafał Babul, a dwie minuty później, po udanym kontrataku, na listę strzelców wpisał się Patryk Niemczynowicz, który sprzed pola karnego uderzył prosto w okienko.

W drugiej połowie Warta uspokoiła swoją grę i w 60. i 68 minucie gospodarze celebrowali zdobycie dwóch bramek. Pierwszą zdobył Marcin Kobierski, a drugą Bartosz Narożnik. Od tego momentu mecz rozkręcił się na dobre i gracze obu ekip fundowali atrakcyjne dla oka zawody. Nie brakowało dynamicznej gry i dogodnych sytuacji.

W 87. Minucie gospodarze stanęli przed doskonałą okazją, aby zdobyć czwartą bramkę, ale Wiktor Płaneta potknął się w chwili, gdy był sam na sam z Maciejem Kowalskim. Piłkarze bielskiego zespołu od razu ruszyli do kontrataku, który zwieńczyli golem dającym wyrównanie. Na 3:3, na dwie minut przed końcem regulaminowego czasu, trafił Rafał Babul.

Bielszczanie nie osiedli na laurach i próbowali jeszcze przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Kolejny szybki atak, Rafał Babul wybiega zza plecy obrońców i sędzia gwiżdże spalonego, popełniającym tym samym błąd. Wywołało to żywiołową reakcję na ławce Tura. Zbyt nadmierne, choć zrozumiałe emocje kosztowały Patryka Niemczynowicza czerwoną kartkę. Ławkę opuścić musiał także trener Paweł Bierżyn, który ostatnie chwile meczu oglądał z wysokości trybun.

Warta Sieradz – Tur Bielsk Podlaski 3:3 (1:2)

Mitek 11’            Babul 17’ 88’

Kobierski 60’      Nimeczynowicz 19’

Narożnik 68’

Tur Bielsk Podlaski: Maciej Kowalski - Adam Radecki, Tomasz Porębski, Piotr Kosiński (Łukasz Popiołek 80’) - Krystian Kulikowski, Paweł Łochnicki, Andrzej Kosiński, Patryk Niemczynowicz (Paweł Zawadzki 68;), Dawid Ostaszewski (Maciej Zieniewicz 74’) - Karol Kosiński, Rafał Babul.

Żółta kartka: Łukasz Mitek, Marcin Kobierski (Warta), Andrzej Kosiński Kosiński (Tur).

Czerwona kartka: Patryk Niemczynowicz (Tur Bielsk Podlaski) - 90+2’

Warta i Tur dzielą się punktami komentarze opinie

• gość 2018-05-06 17:03:03

w zambrowie zmienili trenera i wszystko idzie w dobrym kierunku a u nas trzymaja tego pryszcza pseudo trajnera i juz jest 4 liga chwala prezesowitak trzymac zreszta ten prezes to tez niewypal gratulacje dla chlopakow za walke

• gość 2018-05-06 20:28:09

spuscil piliki a teraz tura wzorowa praca trenera przez ostanie lata brawo

• Gość - niezalogowany 2018-05-06 21:42:28

moze kiedyś trafimy coś po stałym fragmencie? Halo halo

• gość 2018-05-07 13:39:48

wy wyzej co za pierdoly piszecie?? Bierzyn przespal pol roku ale teraz wykreca dobre wyniki i widac ze sie uczy jako trener. dobra prognoza na przyszle lata.

• gość 2018-05-08 20:56:55

lata to ci kutas w majtkach a przyszlosc to brak swoich na 4 lige chyba ze z pilik pomoga

• gość 2018-05-09 10:45:04

Mówisz o tych piłkarzach z Pilik co wyrwali w łeb od Czeremchy Nurca i nie potrafili wygrać z oderwanymi od pługa chłopami z Bociek? Żeby nie było dla Boćkowian szacun bo teraz remis a ostatnio walneli Piliki 1-0.