:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekkie zachmurzenie

Wieczór z książką prawosławną

Kiedy: 2018-03-19 , godzina: 17:00 | Gdzie: ul. Mikołaja Kopernika 9, II LO z BJN im. B. Taraszkiewicza

Zapowiedzi, Wieczór książką prawosławną - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie Muzeum Małej Ojczyzny w Studziwodach, Parafia Opieki Matki Bożej w Bielsku Podlaskim, Bractwo Prawosławne Trzech Męczenników Wileńskich w Mińsku oraz II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim w ramach inauguracji IV Prologu – Dni Kultury i Piśmiennictwa Słowiańskiego zapraszają na „Wieczór z książką prawosławną”.

Program wydarzenia, które odbędzie się 19 marca w Bielsku Podlaskim, obejmie prezentację Nowego Testamentu w przekładzie z greki na język białoruski Komisji Biblijnej Białoruskiej Cerkwii Prawosławnej, książki z przedmowami dr Franciszka Skaryny do ksiąg biblijnych, biograficznego katalogu „Hierarchia, kler i pracownicy Kościoła Prawosławnego w XIX – XXI wieku w granicach II Rzeczypospolitej i Polski powojennej” i książki „Jarosław Wasiljewicz Kostycewicz”.

Spotkania poprowadzą o. prof. Siergij Hardun, prof. Iwan Czarota (obaj z Mińska), m. Antonina Troc-Sosna i Doroteusz Fionik (oboje z Bielska Podlaskiego).

Wieczór z książką prawosławną. Inauguracji IV Prologu – Dni Kultury i Piśmiennictwa Słowiańskiego

19 marca (poniedziałek) 2018 roku, godzina 17:00

ul. Mikołaja Kopernika 4, II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim.

 

Źródło i fot. Stowarzyszenie Muzeum Małej Ojczyzny w Studziwodach.

Wieczór z książką prawosławną komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Zapowiedzi, Bielsk Podlaski - więcej informacji