:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Wojciech Grabiel – nowy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim

W miniony wtorek doszło do pożegnania dotychczasowego zastępcy nadkomisarza Sławomira Kołakowskiego. Powitano również komisarza Wojciecha Grabiela, który objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim.

Sławomir Kołakowski pełnił obowiązki przez szesnaście miesięcy. Zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji nadkomisarza Daniela Kołnierowicza obowiązki na tym stanowisku przejął komisarz Wojciech Grabiel.

Wojciech Gabriel karierę zawodową rozpoczął w 1990 roku w Wydziale Prewencji III Komisariatu Policji w Białymstoku. Następnie pracował w oddziałach prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji oraz komisariatach IV i II w Białymstoku. Od 2012 roku wykonywał swoje obowiązki na stanowisku kierowania w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.

 

Źródło: KPP Bielsk Podlaski

Wojciech Grabiel – nowy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim komentarze opinie

  • gość 2017-11-09 00:31:25

    ,,Zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji nadkomisarza Daniela Kołnierowicza"-NADINSPEKTORA?????????????????????

Dodajesz jako: Zaloguj się

Prewencja , Bielsk Podlaski - więcej informacji