:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

WOŚP zagra w Bielsku Podlaskim

Kiedy: 2018-01-14 , godzina: 14:30 | Gdzie: Bielsk Podlaski, Amfiteatr Miejski

Koncerty, WOŚP zagra Bielsku Podlaskim - zdjęcie, fotografia

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia, w Amfiteatrze Miejskim w Parku im. Królowej Heleny w Bielsku Podlaskim odbędzie się koncert finałowy 26. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Gwiazdą wieczoru będą HOYRAKY, których premiera nowej płyty pt. „Scenariusz” i teledysku do piosenki „Magda” odbyła się pod koniec grudnia. W planach występ iluzjonisty – Przemysława Lieske, półfinalisty programu „Mam talent”, koncert zespołu „Me Myself and I” - również uczestników popularnego show. Do tego zaprezentują się lokalni wykonawcy – zespół „Małe H.D.K.” z Hajnowskiego Domu Kultury oraz B.A.J.A. Quartet z Brańska.

Wydarzenie urozmaici również Teatr The M.A.S.K. organizując animacje dla dzieci. Będzie można obejrzeć pokaz zumby w wykonaniu LADY FIT. Zagra także zespół DOTS. Razem z Teatrem Ognia Amatum puścimy „światełko do nieba”.

Poza tym – licytacje, z których pieniądze zostaną przekazane na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Wylicytować będzie można na przykład vouchery na pobyt w Hotelu Żubrówka, na zabiegi pielęgnacyjne w spa i salonach urody oraz koszulkę z podpisami piłkarzy klubu Jagiellonia. Co najciekawsze – cały koncert poprowadzi duet: polski showman Bilguun Ariunbaatar oraz aktor teatralny i filmowy - Mateusz Sacharzewski.

Również przez całą niedzielę drużyna pięćdziesięciu wolontariuszy przemierzy Bielsk Podlaski wzdłuż i wszerz, zbierając pieniądze na szczytny cel przyświecający tegorocznej edycji WOŚP-u.

Organizatorzy tego wydarzenia – Stowarzyszenie Kreatywny Bielsk Podlaski z pomocą władz miasta i wielu zaprzyjaźnionych lokalnych firm i przedsiębiorstw, szykują interesujący program na niedzielne popołudnie oraz wieczór.

Materiał Prasowy Organizatorów. 

WOŚP zagra w Bielsku Podlaskim komentarze opinie

  • gimnazjalista - niezalogowany 2018-01-13 14:40:18

    Voucher to po polsku kupon.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Koncerty, Bielsk Podlaski - więcej informacji