:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C rozproszone chmury

Wypadek na DK 19 we wsi Haćki – policja wyznaczyła objazdy

Dziś w godzinach porannych doszło do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 19 w okolicach miejscowości Haćki. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

O godzinie 7:15 wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym do funkcjonariuszy policji. Szczegóły zdarzenia nie są jeszcze znane. Mundurowi wstępnie ustalili, że 87-letni kierowca samochodu osobowego marki Hyundai podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa 24-letniemu mężczyźnie, który podróżował osobowym BMW.

W wyniku zdarzenia pasażerka Hyundaia została zabrana do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 87-letni mężczyzna również musiał zostać zabrany do szpitala. Badanie alkomatem wskazało trzeźwość młodego kierowcy BMW.

Utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać do kilku godzin. Policja wyznaczyła objazdy.
Do Bielska Podlaskiego pojazdy osobowe i ciężarowe kierowane są drogami powiatowymi przez miejscowości Orzechowicze, Strabla i Chraboły.
Do Białegostoku pojazdy osobowe kierowane są przez miejscowość Chraboły, Rajsk, drogą gminną aż do DK 19.

Aktualizacja:
Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

 

Źródło: KWP Białystok, fot. KWP Białystok, PSP Bielsk Podlaski.

Wypadek na DK 19 we wsi Haćki – policja wyznaczyła objazdy komentarze opinie

  • gość 2018-07-23 12:53:33

    Tragedia w przeciągu dwóch dni dwa wypadki i w obu starsi ludzie biorą udział.

  • gość 2018-07-24 18:46:26

    We wrześniu 2017r. zdarzyło mi się jechać z moim tatą lat 78 samochodem. Wyjeżdżaliśmy z ulicy podporządkowanej, zatrzymał się bo w oddali z prawej strony jechał samochód. Powiedział poczekam niech przejedzie, a za chwilę jeszcze zdążę i wyjechał skręcając w lewo. Zdążył, ale we mnie wszystko zamarło. Po powrocie rozmawiałam z mamą co zrobić żeby dla ojca zabrać prawo jazdy. Za dwa miesiące zaczął mieć problem z prawą dłonią. Do teraz nie jeździ, problem rozwiązał się sam. W tym wieku to już nie ten wzrok, słuch i refleks.

  • gość 2018-07-24 21:13:44

    A nasz santo subito żarliwy obrońca pedofilów w sutannach w wieku 84 lat jeździł rowerem!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wypadek, Bielsk Podlaski - więcej informacji