:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Wypadek w okolicach Andryjanek

W niedzielę na trasie Bielsk Podlaski–Siemiatycze doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i busa. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali. W akcji brały udział śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 w okolicach miejscowości Andryjanki. Busem i samochodem osobowym podróżowało łącznie 11 osób. W wyniku wypadku w samochodzie osobowym uwięziona została jedna osoba. Strażacy musieli używać narzędzi hydraulicznych w celu uwolnienia poszkodowanego.

W kolizji rannych zostało łącznie 7 osób. Na miejsce wezwano trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz 2 śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, dzięki czemu poszkodowani szybciej trafili do szpitali. Miejsce do lądowania wyznaczono na pobliskiej łące.

Podczas wypadku droga była nieprzejezdna – na czas działań ratowniczych policjanci wyznaczyli objazdy. Oprócz bielskich strażaków w akcji ratowniczej brały udział zastępy OSP z Bociek i Andryjanek.

Obecnie Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim wyjaśnia przyczyny oraz przebieg wypadku.

 

Źródło, fot. PSP Bielsk Podlaski

Wypadek w okolicach Andryjanek komentarze opinie

  • gość 2017-07-07 14:30:29

    Za szkodę powstałą w wyniku wypadku komunikacyjnego można się ubiegać o wysokie odszkodowanie http://www.ultimakancelaria.pl/#home

  • gość 2017-07-22 07:58:29

    Szczególnie dużo może pomóc spółka zoo z kapitałem 5000 zł zarejestrowana na mieszkanie w bloku :D

Dodajesz jako: Zaloguj się