:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Zawody sportowo-pożarnicze OSP z gminy Boćki

W niedzielę 15 lipca w Boćkach odbyły się zawody sportowo-pożarnicze OSP z gminy Boćki. Po ich zakończeniu zgromadzeni odebrali nagrody, a pod remizą strażacką wystąpił lokalny zespół „Klekociaki”.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 10:00. Cztery drużyny strażaków ochotników występowały w dwóch kategoriach – Sztafeta Pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami i Ćwiczenia Bojowe.

W zawodach zwyciężyli strażacy z OSP Dubno, zdobywając łącznie 102,6 pkt. Drugie miejsce osiągnęli gospodarze z OSP Boćki z wynikiem łącznym 104,45 pkt. Natomiast na trzecim miejscu znalazła się drużyna OSP Andryjanki z wynikiem 106,7 pkt. Ostatnie miejsce zajęli strażacy z OSP Wygonowo z wynikiem łącznym 117,5 pkt.

Zawody są możliwością do sprawdzenia kondycji, mobilności oraz poziomu zaangażowania i wyszkolenia poszczególnych jednostek. Komisję sędziowską podczas zawodów stanowili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim.

Zawody sportowo-pożarnicze OSP z gminy Boćki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Inne, Bielsk Podlaski - więcej informacji