:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C rozproszone chmury

Złodziej radia samochodowego złapany na gorącym uczynku

Podejrzany o kradzież z włamaniem 56-letni mężczyzna został ujęty na gorącym uczynku. Sprawca przyznał się do postawionych zarzutów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Przestępstwo miało miejsce w sobotę, kilka minut po północy w rejonie Pilik. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim, dyżurujący wówczas funkcjonariusz otrzymał zawiadomienie o usiłowaniu włamania do pozostawionego na poboczu samochodu marki Honda.

Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ustalili, że w samochodzie wybito szybę i brakuje radia. Niemałym dla nich zaskoczeniem musiał być również widok mężczyzny próbującego ukrywać się przed maską pojazdu.

Przeszukanie ujawniło, że zatrzymany posiadał przy sobie radio i ładowarkę samochodową.

56-latek został zatrzymany i osadzony w areszcie. Przyznał się do postawionych mu zarzutów. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Źródło i fot. KPP Bielsk Podlaski  

Złodziej radia samochodowego złapany na gorącym uczynku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się