:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C deszcz

Znaleziono martwy płód nieopodal szpitala w Bielsku Podlaskim

Przestępstwa i Wykroczenia , Znaleziono martwy płód nieopodal szpitala Bielsku Podlaskim - zdjęcie, fotografia

12 maja w godzinach popołudniowych robotnicy porządkujący plac przy dawnej szkole medycznej odkryli martwy płód. Śledztwo w tej sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Bielsku Podlaskim.

Wstępne ustalenia szacują wiek płodu na około cztery miesiące. Jak mówi prokurator rejonowy Adam Naumczuk, jest jeszcze zbyt wcześnie, aby podawać jakiekolwiek szczegóły w tej sprawie. Prokuratura zaplanowała sekcję zwłok, która odbędzie się w najbliższy czwartek. Pozwoli ona śledczym uzyskać więcej informacji.

Sekcja będzie kluczowa dla wyjaśnienia całej sprawy. Przede wszystkim pozwoli ustalić dokładny moment przyjścia na świat dziecka, a także dostarczy wielu innych, cennych informacji. Odpowie m.in. na pytania czy noworodek urodził się martwy oraz czy rodzicielka nie poddała się nielegalnemu, amatorskiemu zabiegowi aborcji.

Znaleziono martwy płód nieopodal szpitala w Bielsku Podlaskim komentarze opinie

  • gość 2017-05-19 15:14:05

    No to jak to jest - 4-miesięczny płód czy 4-miesięczny noworodek? Bo jeśli noworodek, jak to jest napisane w tekście, to co ma do tego aborcja? Autor informacji chyba musi się jeszcze trochę poduczyć rzemiosła...

  • Gość - niezalogowany 2017-06-24 22:25:16

    Czy płód znaleziony mógłby być żywy? Płód to organizm żyjacy w ciele matki...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iBielsk.pl

Przestępstwa i Wykroczenia , Bielsk Podlaski - więcej informacji