:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Majewska-Adamska Bielsk Podlaski adres - opinie

Średnia | głosów:


Kancelaria Adwokat Magdaleny Majewskiej-Adamskiej świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.
Kancelaria prowadzi szeroki wachlarz spraw w tym między innymi: sprawy o rozwód, alimenty, kontakty, władzę rodzicielską, sprawy spadkowe, sprawy o zapłatę, sprawy z zakresu ubezpieczeń majątkowych. Pomagamy naszym klientom w sprawach z zakresu prawa pracy oraz w sprawach z zakresu ubezpieczeń społecznych. Prowadzimy również sprawy karne, sprawy o wykroczenia, a także sprawy wykonawcze.
Kluczową kwestią dla skutecznego reprezentowania interesów naszych Klientów jest indywidualne podejście do każdej ze spraw, dlatego mottem Kancelarii są słowa: „Wiedza i zaangażowanie”. Chcielibyśmy, aby każdy z naszych Klientów czuł, że pracujemy zgodnie z tą dewizą.

Kancelaria mieści się w Białymstoku oraz Bielsku Podlaskim, jednakże pomoc prawną świadczymy na terenie całego kraju. Kancelaria świadczy pomoc również klientom obcojęzycznym.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Majewska-Adamska adres

  • Adres: 17-100 Bielsk Podlaski, ul. Tadeusza Kościuszki 10 lok. 8
  • Telefon: 692-526-611
  • Faks:
  • Adres e-mail: [email protected]
  • Strona www:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Majewska-Adamska opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.