:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C bezchmurnie

Pośrednictwo Kredytowe Fair Play Finance Bielsk Podlaski adres - opinie

Średnia | głosów:


Obecnie dużo trudniej, niż jeszcze kilka lat temu, jest uzyskać kredyt. Oferty banków zmieniają się z dnia na dzień. Jednego klienta banki lubią, drugiego nie. Ciężko jest śledzić przyszłym kredytobiorcom na bieżąco oferty banków i oszacować, czy otrzymamy kredyt, w jakim banku, na jaką kwotę, a także ile będzie trwała cała procedura. Nie zawsze krzykliwa reklama pokazuje to, co najlepsze. Większość z nas wolałaby uniknąć poświęcania czasu na dzwonienie do wielu banków, umawianie się na liczne spotkania z pracownikami placówek oraz analizowanie szczegółowo i porównywanie ofert w Internecie. Tutaj pomocny staje się doradca kredytowy.
Jesteśmy zorientowani w różnych ofertach banków i śledzimy je na bieżąco. Szczególnie pomoc przydaje się osobom z małą i średnią zdolnością kredytową – podpowiemy, które banki prowadzą łagodniejszą politykę kredytową i warto się do nich zwrócić. Usługi pośredników kredytowych są dla kredytobiorcy bezpłatne. Współpracujemy z wieloma bankami i jesteśmy wynagradzani za swoją pracę przez bank po udzieleniu kredytu, a zatem nie żądamy zapłaty od kredytobiorcy. Ten system wynagradzania gwarantuje, że angażujemy się w proces ubiegania się o kredyt, ponieważ od pomyślności tych starań zależy również nasze wynagrodzenie.
Duży wybór banków pozwala nam wybór najlepszej oferty dla kredytobiorcy. Zadowolony klient pozwala nam się rozwijać, bo żadna reklama nie zadziała tak dobrze jak dobra opinie i uczciwe działanie. Bank nie zawsze działają fair play, pomożemy ominąć niepotrzebne koszty i pułapki. Dobre rady są bezcenne i dlatego są u nas bezpłatne.

Pośrednictwo Kredytowe Fair Play Finance adres

  • Adres: 17-100 Bielsk Podlaski, Kryniczna 8/21
  • Telefon: 506816262
  • Faks:
  • Adres e-mail: [email protected]
  • Strona www:

Pośrednictwo Kredytowe Fair Play Finance opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.