:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Praca w roli opiekunki dla Seniorki. (wygasło)

cena: 5000.00 zł PLN

Miejsce zlecenia: Bovenden
Aktualnie poszukujemy opiekunki dla 79-letniej pani Eleonore. Seniorka jest po udarze, ma problemy z poruszaniem się i wykonywaniem codziennych czynności. Zarówno w domu jak i na zewnątrz korzysta z chodzika. Pani Eleonore ma również problemy z pamięcią oraz mówieniem.

Obowiązki:
Do głównych obowiązków należeć będzie przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu, pielęgnacja ciała oraz pomoc w ubieraniu się i kąpieli. Opiekunka będzie również odpowiedzialna za organizowanie i wspólne spędzanie wolnego czasu z podopieczną(np. spacery).
Dodatkowo Opiekunka odpowiedzialna będzie za prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, pranie, robienie zakupów.

Wymagania:
- minimum podstawową znajomość języka niemieckiego,
- doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi (mile widziane referencje),
- gotowość podjęcia pracy na okres 2 – 3 miesięcy,
- brak nałogów.

Zapewniamy:
Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, odprowadzane składki ZUS od przeciętnej krajowej, jedną czytelną umowę, kursy doszkalające z języka niemieckiego.

http://www.gowork.pl/niemcy_aplikuj2

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 3221 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected] albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 3221, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-12-16 11:23:00