:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Pokojówka - praca w Niemczech (wygasło)

Pokojówka - praca w Niemczech

Gastamo Job Service poszukuje kandydatów na stanowisko Pokojówka/ Pokojowy.
Oferta pracy zlokalizowana na terenie Niemiec.

Zakres obowiązków: kompletna konserwacja i utrzymanie porządku w pokojach hotelowych

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie na tym stanowisku
- zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
- wynagrodzenie 1600 euro brutto

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu 535 050 928

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-05 16:31:34