:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Elektryk - Belgia (wygasło)

ZATRUDNIMY ELEKTRYKÓW DO PRACY W BELGII

Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy doświadczonych elektryków do pracy przy obiektach przemysłowych realizowanych na terenie Belgii

Opis stanowiska:
- montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych
- montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
- wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych

Wymagania:
- uprawnienia elektryczne minimum do 1 kV;
- doświadczenie w pracy
- znajomość w stopniu komunikatywnym jęz. angielskiego lub niderlandzkiego;
- własny samochód (zwracamy koszty transportu).
- komunikatywność i bezkonfliktowość;

Oferujemy:
- długoterminowy kontrakt z możliwością stałego zatrudnienia,
- korzystne warunki zatrudnienia;
- opłacony transport i zakwaterowanie.

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny +48 517 072 915

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-19 10:56:52